R. Jokubaitis vedė „Barceloną“ į pergalę prieš „Žalgirį“ © zalgiris.lt nuotr.

Dviejų iš eilės laimėtų Kauno „Žalgirio“ Eurolygos rungtynių serija nutrūko Barselonoje. Jure Zdovco auklėtiniai išvykoje rezultatu 73:96 (17:24, 21:28, 20:23, 15:21) pralaimėjo Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamai „Barcelona“ komandai.

Sudėtingu dvitaškiu dvikovą pradėjo Marekas Blaževičius, keturis taškus iš eilės surinko Zoranas Dragičius, o Mantas Kalnietis taikliai metė iš toli – 9:5. Per likusį laiką pirmame ketvirtyje dvitaškius  dar realizavo M.Blaževičius, Tyleris Cavanaugh, Janis Strelniekas ir Joshas Nebo – 17:24.

Antro kėlinio pradžioje du taškus pridėjo T.Cavanaugh, keturis iš eilės pelnė Tai Websteris, Z.Dragičius realizavo du baudų metimus, o J.Strelniekas pataikė iš toli – 30:44. Po tris taškus pridėjo Z.Dragičius ir Lukas Lekavičius, o Edgaras Ulanovas sumetė du baudų metimus – 38:52.

Po keturis taškus iškart po pertraukos pelnė M.Blaževičius ir M.Kalnietis, penkis pridėjo T.Cavanaugh, o J.Strelniekas įmetė baudos metimą – 52:66. Tris taškus įsirašė E.Ulanovas, du baudų metimus sumetė T.Websteris, o vieną realizavo L.Lekavičius – 58:75.

Po du taškus pirmoje paskutinio ketvirčio pusėje pelnė L.Lekavičius, T.Websteris ir M.Kalnietis, tačiau varžovai tolo – 64:90. T.Websteris taikliai metė iš toli, dvitaškį realizavo M.Blaževičius, Karolis Lukošiūnas pataikė vieną baudos metimą ir smeigė tritaškį, tačiau „Barca“ buvo pranašesnė – 73:96.

„Žalgiris“: T.Websteris 13 (4 rez. perd.), M.Blaževičius 10, M.Kalnietis 9 (4 rez. perd.), T.Cavanaugh 9, Z.Dragičius 9, L.Lekavičius 6, J.Strelniekas 6, E.Ulanovas 5 (6 atk. kam.), K.Lukošiūnas 4, J.Nebo 2, A.Milaknis 0, R.Miniotas 0.

„Barcelona“: R.Jokubaitis 15 (7 rez. perd.), P.Oriola 13 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), N.Hayesas 12, N.Mirotičius 11, K.Kuričius 10.