Puolime strigę juodkalniečiai neatsilaikė prieš graikus © FIBA nuotr.

Pasaulio čempionate pergalingai žygį pradėjo Graikijos rinktinė. F grupėje Thanasio Skourtopoulaso auklėtiniai 85:60 (17:9, 25:7, 21:22, 22:22) lengvai susitvarkė su Juodkalnijos krepšininkais.

Graikiai puikiai startavo nuo pat rungtynių pradžios ir po pirmojo kėlinio jau turėjo 18 taškų pranašumą. Antrajame ketvirtyje vaizdas nesikeitė – juodkalniečiai strigo puolime, o graikai sėkmingai didino pranašumą.

Į pertrauką juodkalniečiai neuėjo surinkę viso labo 16 taškų, kai tuo metu Graikijos krepšininkai turėjo 26 taškų pranašumą.

Antroje rungtynių pusėje jėgos kiek išsilygino, tačiau graikai savo turėto pranašumo jau nepaleido vėjais. Trečiąjį ketvirtį minimaliu skirtumu laimėjo juokalniečiai.

Paskutiniame ketvirtyje didelių pasikeitimų neįvyko – juodkalniečiai pagerino savo taiklumą, bet Graikija jau buvo tikra dėl pergalės.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Georgios Printezis, surinkęs 16 taškų. Dar 15 pridėjo Georgios Papagiannis, o ryškiausia komandos žvaigždė Giannis Antetokounmpo surinko 10 taškų.

Anksčiau šiandien įvykusioje kitoje F grupės dvikovoje Brazilija palaužė Naująją Zelandiją.

Graikija: Georgios Printezis 16 (2/2 trišk.), Georgios Papagiannis 15, Ioannis Bourousis 12, Giannis Antetokounmpo 10.

Juodkalnija: Nikola Vucevičius 12, Peteras Popovičius 11.