Puikų J. Hardeno pasirodymą apkartino pralaimėjimas prieš „Raptors“ © AP nuotr.

Japonijoje pasiruošimą sezonui tęsiančios Toronto „Raptors“ ir Hjustono „Rockets“ komandos antradienį sužaidė draugiškas rungtynes.

„Rockets“ dar trečiojo kėlinio pabaigoje pirmavo 15 taškų skirtumu, tačiau vis tiek buvo priversta pripažinti NBA čempionų pranašumą – pralaimėjimas 129:134 (44:40, 41:33, 21:26, 23:35).

Rungtynėse lygių sau neturėjo Jamesas Hardenas, kuriam būtent atsisėdus ant suolo ir sugriuvo „Rockets“ žaidimas.

Pastarasis per 27 minutes pelnė 34 taškus (7/7 dvit., 4/7 trit., 8/13 baudos), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Russellas Westbrookas Hjustono ekipai pridėjo 13 taškų – jis prametė net penkis iš šešių tritaškių.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Pascalis Siakamas, surinkęs 24 taškus ir atkovojęs net 11 kamuolių

„Rockets“: Jamesas Hardenas 34 (7/7 dvit., 4/7 trit.), Russellas Westbrookas 13 (1/6 trit., 6 rez. perd.), Ericas Gordonas (4/5 trit.) ir Clintas Capela po 12.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 24 (11 atk. kam.), Serge’as Ibaka 18 (8/10 dvit.), Fredas VanVleetas 16, Normanas Powellas 14.