Puikias rungtynes sužaidęs Sabonis nukalė pergalę „Pacers“ © AFP nuotr.

Dvigubą dublį surinkęs Domantas Sabonis tapo pagrindiniu pergalės kalviu prieš buvusią tėvo komandą.

Nate’o McMillano treniruojama ekipa, namuose 106:100 (30:24, 13:25, 37:26, 26:25) nugalėjo Portlando Trail Blazers“ (26-34) ekipą ir pasiekė antrą pergalę iš eilės bei penktą per paskutinius penkis susitikimus.

Domantas Sabonis per 27 žaidimo minutes pelnė 20 taškų (8/14 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidė C.J. McCollumas, kuris per 38 aikštelėje praleistas minutes pelnė 28 taškus (3/12 trit., 8/15 dvit.) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis puikiai rungtyniavo mačo pabaigoje ir lemiamame ketvirtajame kėlinyje pelnė 10 savo taškų bei išplėšė svarbią pergalę namuose.

Šiuo metu Rytu konferencijoje Indianos „Pacers“ užima šeštą vietą, o Portlando ekipa Vakarų konferencijoje rikiuojasi 9-tą.

Pacers“: Domantas Sabonis 20, Malcolmas Brogdonas 17, Victoras Oladipo 15,  T.J. Warrenas 15, Mylesas Turneris 14, Justinas Holiday 11.

Trail Blazers“: C.J. McCollumas 28, Gary Trentas 20, Hassanas Whiteside‘as 18, Carmelo Anthony 12.