Puikiame mūšyje brazilai privertė kapituliuoti Graikijos rinktinę © fiba.com nuotr.

Pasaulio čempionato F grupėje užfiksuotas kiek netikėtas rezultatas.

Viena iš pirmenybių favoričių Graikijos rinktinė po atkaklios kovos 78:79 (15:19, 15:21, 26:13, 23:25) nusileido brazilams.

Pirmasis kėlinys europiečiams nieko blogo nežadėjo - N.Calathesas, G.Printezis, G.Antetokounmpo rinko taškus ir graikai pirmavo 19:15.

Antrajame kėlinyje „mėlynieji" jau kėsinosi pradėti triuškinti varžovus - 40:23. Vis dėlto prieš ilgąją pertrauką Marquinhosas sušvelnino skirtumą iki dešimties taškų (40:30).

Po pertraukos graikai toliau strigo puolime, o brazilai sugebėjo persverti rezultatą (44:45).

Ketvirtajame kėlinyje komandos toliau žaidė taškas į tašką, o P.Amerikos ekipą į priekį stengėsi tempti patyrę A.Varejao ir L.Barbosa.

Likus žaisti 48 sekundes, brazilai dar pirmavo 71:76, tačiau graikai sugebėjo atsitiesti ir žaibiškai išlyginti rezultatą (76:76).

Susitikimo pabaigoje L.Barbosa pataikė baudos metimą ir atrodė, jog jo ekipa švęs pergalę (76:79), tačiau, likus žaisti 2 sekundėms, K.Sloukas sugebėjo išprovokuoti varžovą prasižengti ir gavo šansą mesti tris baudos metimus. Graikų nelaimei, paskutinis jo šūvis buvo netikslus ir brazilai triumfavo.

Susitikime Pietų Amerikos ekipai pavyko pristabdyti praėjusio NBA sezono MVP Giannį Antetokounmpo, kuris surinko 13 taškų.

Brazilija: A.Varejao 22, Marquinhos 15, L.Barbosa ir A.Garcia po 13.

Graikija: G.Printezis 20, N.Calathesas 16, G.Antetokounmpo 13.