Puerto Riką įveikusi Italija atsitiesė po dviejų pralaimėjimų © FIBA.com nuotr.

Po dviejų iš eilės patirtų pralaimėjimų atsitiesusi Italijos rinktinė užsitikrino trečiąją vietą Pasaulio taurės J grupėje. Ketvirtojo kėlinio pabaigoję klaidų neišvengę Meo Sacchetti auklėtiniai galiausiai po pratęsimo 94:89 (13:24, 13:22, 24:18, 33:19, 11:6) palaužė Puerto Riko krepšininkus.

Italus į nelengvą pergalę vedė beveik be keitimų rungtyniavęs Marco Belinelli. Gynėjas pelnė 27 taškus (4/9 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 10/12 baudos), pridėjo 6 atkovotus kamuolius bei 3 rezultatyvius perdavimus.

Puerto Riko komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Renando Balkmanas, kuris per 32 žaidimo minutes į varžovų krepšį įmetė 14 taškų (5/9 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 4/7 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius.

ITALIJA: Marco Belinelli 27 (6 atk. kam.) 27 tšk., Danilo Gallinari (6 atk. kam., 5 rez. perd.) 22 tšk., Awudu Abassas (8 atk. kam.) 14 tšk., Amedeo Tessitori 12 tšk., Paulas Biligha 10 tšk.

PUERTO RIKAS: Renaldo Balkmanas (7 atk. kam.) 14 tšk., Gary Browne (6 atk. kam.) 13 tšk., Davidas Huertas 11 tšk., Ramonas Clemente'as (9 atk. kam.) 9 tšk., Alexanderis Franklinas (5 atk. kam.) ir Devonas Collieris (7 atk. kam.) po 7 tšk.