P.Šakinis: „Pagrindinis uždavinys – pagerinti žaidėjų tarpusavio ryšį“ © stopkadras

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau penktadienį pradeda oficialų sezoną ir lygos tarptautiniame turnyre susitiks su Minsko „Cmoki-2“ klubu.

Tinklalapis „suduva-mantinga.lt“ pakalbino vyriausiąjį trenerį Povilą Šakinį, kuris aptarė besibaigiantį pasiruošimo etapą bei artimiausius varžovus.

„Pasiruošimas įsibėgėja prieš pat sezoną. Galiu pasakyti, kad pasirengimas vyksta dvejopai, nes esame ne pilnos sudėties, kadangi Justinas Jogminas yra išvykęs į 3x3 pasaulio čempionatą (iki 23 metų). Tai šiek tiek keičia mano, kaip trenerio, planus, tačiau džiaugiuosi, jog komandoje visi yra sveiki ir ruošiasi artėjančiam savaitgaliui“, – sakė strategas.

Po paskutinių draugiškų rungtynių su Kauno „Žalgiriu-2“, P. Šakinis užsiminė, jog susitikimas buvo itin banguotas. Paklaustas, kas tai lėmė, treneris kalbėjo apie koncentracijos stoką.

„Peržiūrėjus vaizdo medžiagą, galiu pasakyti, kad tas bangavimas buvo dėl koncentracijos stokos bei maksimaliai neįdėtų pastangų tiek gynyboje, tiek puolime. Šias problemas bandysime išgyvendinti“, – teigė P. Šakinis.

Kalbėdamas apie pagrindinius uždavinius savaitgalio rungtynėse, strategas tikisi suspėti pagerinti žaidėjų tarpusavio ryšį.

„Pagrindiniai uždaviniai ruošiantis artėjančiam savaitgaliui yra pagerinti žaidėjų tarpusavio supratimą, detalių išpildymą tiek gynyboje, tiek puolime ir maksimaliai koncentruotis į mūsų būsimą žaidimą sezono metu“, – sakė treneris.

Aptardamas varžovus, P. Šakinis išskyrė Šakių „Vyčio“ išlaikytą branduolį bei lygią sudėtį, kurioje gali iššauti bet kuris žaidėjas.

„Kalbant apie varžovus, penktadienį laukia Minsko komanda, kuriai ruošiamės taisydami iškilusias savo problemas, o kalbant apie „Vytį“, jie turi išlikusį branduolį, tas pats treneris.

Išskirti nenorėčiau nė vieno varžovų žaidėjo, nes sužaisti gali tiek vienas, tiek kitas. Stengsimės viską daryti komandiškai, o rungtynių eigoje ir pamatysime, kuriam iš varžovų seksis geriausiai“, – teigė P. Šakinis.

Galų gale, kalbėdamas apie artėjantį sezoną, treneris išskyrė pirmenybių nenuspėjamumo faktorių.

„Kalbant apie Nacionalinę krepšinio lygą, kaip ir kiekvienais metais ji turi nenuspėjamumo faktorių. Praėjusių metų finalinio ketverto dalyvės („Sūduva-Mantinga“, „Telšiai“, „Palangos Kuršių“, „Vytis“) yra stiprios ir manau jos turi favoritų statusą, tačiau visos kitos nesusilpnėjo ir bus labai įdomus čempionatas“, – baigė P. Šakinis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...