Pristatytas naujas LKL sezonas: galimybės treneriams bei nauji balsai tarp komentatorių © lkl.lt nuotr.

Trečiadienį Vilniuje buvo pristatytas 2023-2024 metų „Betsafe-LKL“ sezonas ir jame aistruolių ir krepšinio bendruomenės laukiančios naujovės.

Prieš spaudos konferenciją lyga pasirašė bendradarbiavimo sutartį su prekybos tinklu „Rimi“.

„Kasmet ieškome naujovių, idėjų, seniai svajojome turėti partnerį, kurį šiandien pristatome. Džiaugiamės juos priimdami į savo partnerių gretas. Kiekvienas naujas partneris mums suteikia naujas galimybes įgyvendinti tam tikras idėjas. „Rimi“ atėjimas atvers duris įgyvendinti savo seną svajonę ir tikslą šiek tiek prisidėti socialinėje srityje ir būti naudingiems visuomenei“, – spaudos konferencijoje kalbėjo LKL generalinė direktorė Rasa Liuimienė.

„Remiame sveikatą, tai viena iš mūsų bendros tvarumo strategijos pagrindinių dalių. Mūsų tikslas – prisidėti prie visuomenės sveikatinimo išnaudojant stiprybes, kurių turime daug. Sunkiai įsivaizduojama sveika gyvensena be judėjimo, be sporto, tad džiaugiuosi, kad galime prisidėti prie LKL. Matome, kad mūsų tikslai labai panašūs, į klausimus žiūrima strategiškai, ilgalaikėje perspektyvoje, įtraukiant kuo daugiau visuomenės. Populiarinsime krepšinį ir sveiką gyvenseną“, – teigė „Rimi“ generalinis direktorius Vaidas Lukoševičius.

Lyga kartu su „Rimi“ vykdys ir socialinį projektą, kurio esmė – „Betsafe-LKL“ komandų miestuose organizuojamos viešos treniruotės, kurias ves žinomi treneriai, o dalyvauti galės visi norintys. Šis projektas baigsis šventiniu turnyru.

Taip pat būtent šio partnerio vardu nuo šiol vadinsis „Rimi“ studija, iš kurios vyks tiesioginės transliacijos ir pokalbiai su įvairiais pašnekovais prieš, per ir po „Betsafe-LKL“ rungtynių.

Ir toliau tęsiamas „LKL akademija powered by Citadele“ projektas, kuris šiemet išplės savo veiklas. Projekte bus siūloma „Betsafe-LKL“ klubuose stažuotes atlikti jauniems treneriams, taip prisidedant prie naujų specialistų ugdymo.

Prie „Betsafe-LKL“ komentatorių kolektyvo jungiasi du nauji veidai. Tarp naujų lygos balsų ­­– neseniai profesionalaus krepšininko karjerą pabaigęs Šarūnas Vasiliauskas bei tinklalaidžių vedėjas Lukas Zajančauskas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos