Prisiminkite: didelio dėmesio sulaukęs G.Radzevičiaus dėjimas per D.Sirvydį © Pauliaus Žukausko nuotr.

Portalas BASKET.LT tęsia įsimintinų epizodų rubriką. Šį kartą kviečiame prisiminti praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone užfiksuotą įspūdingą Utenos „Juventus“ puolėjo Gyčio Radzevičiaus dėjimą greitajame puolime per Vilniaus „Ryto“ snaiperį Deividą Sirvydį.

Komentatorius iš kėdžių vertęs momentas iš pradžių buvo pripažintas efektingiausiu savaitės epizodu, paskui užkopė į mėnesio įsimintiniausių epizodų viršūnę ir galiausiai buvo pripažintas gražiausiu per visą sezoną.

Atlikdamas šį dėjimą su varžovo pražanga G.Radzevičius pasitarnavo ne tik aikštelėje, tačiau ir už jos ribų. Krepšininkas įkvėpė „Juventus“ administraciją netradiciniu marketingo sprendimu akcentuoti artėjančios Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio akistatos su „Rytu“ svarbą.

Utenos ekipos pareiškimas „Deividai, sveikas atvykęs į plakatą“ sulaukė nemenko ir žiniasklaidos, ir krepšinio sirgalių dėmesio. O, panašu, svarbiai dvikovai nuteikė ir pačius krepšininkus, kurie tik po atkaklaus mūšio vilniečiams užleido vietą KMT finaliniame ketverte.

Prieš palikdamas Uteną, „į plakatą patekęs“ D.Sirvydis nusprendė nepraleisti šanso pajuokauti ir po „Ryto“ pergale pasibaigusio mačo įsiamžino prie stendo pasiųsdamas atsisveikinimo žinutę.

BASKET.LT

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos