Prieš „Žalgirį“ kepurę nukėlęs V. Čeponis: ilgai valiausi kelnes © Pauliaus Žukausko nuotr.

Televizijos komentatorius Vaidas Čeponis socialiniame tinkle išreiškė savo nuomonę apie trečiąją iš eilės „Žalgirio“ pergalę Eurolygoje.

„Truputį vėluoju parašyti „Žalgirio" rungtynių apžvalgą, nes ėjau išpažinties. Išklojau kunigui savo baisią nuodėmę - prognozę, kad žalgiriečiai nepateks į Eurolygos atkrintamąsias varžybas.

Liepė keliais bažnyčią, tai paskui dar ilgai kelnes valiausi.

Taigi, mano prognozė dūžta į šipulius. Tikrai dėl to smagu. Netikėjau, kad Kauno komandą startuos trijomis iš eilės pergalėmis svečių arenose.

Na, laimėjimas prieš „Chimki“ gal ne visai visavertis, bet vis tiek žaidimas gana solidus.

Kas vakar lėmė pergalę prieš „Crvena Zvezda“? Pirmiausia kokybiškas pasirengimas rungtynėms. Atliekant pikenrolus nuolat buvo atakuojami lėtoko varžovų „centrai“, pirmiausia - Kuzmičius.

Po mūsų aukštaūgių užtvarų gynėjams pastarieji arba atakuodavo iš vidutinio nuotolio, jei oponentų „centrai“ nekildavo iš baudos aikštelės, arba verždavosi į baudos aikštelę - jeigu priešininkų aukštaūgiai pakildavo aukščiau. Jei veržiantis ateidavo pagalba, „Žalgirio„ gynėjai numesdavo kamuolį laisvam komandos draugui. Didesnę mačo dalį kamuolys „Žalgirio“ puolime judėjo neblogai.

Šiuo požiūriu visai pasiteisina Jokubaičio ir Lekavičiaus laikymas aikštėje kartu. Abu labai greiti ir aštrūs. O Lukas dar ir iš toli solidžiai meta. Jokubaitis dėl didesnio ūgio gali geriau pasiginti nei Lekavičius. Jei Rokas dar patobulins savo tritaškį, tai bus baisus žvėris varžovams. Ir dabar jau jis subrendęs ne pagal metus.
Šiaip „Žalgirio“ puolimas labai paprastas. Prie Šaro kauniečiai naudojo daug daugiau derinių. Tačiau kaip matome veikia ir dabartinė taktika. Dažniausiai daugelis krepšininkų nemėgsta labai sudėtingos puolimo taktikos. Ir ypač gauti velnių, kai pamiršti kokį nors derinį ar ne taip atlieki.

Krinta į akis gera „Žalgirio“ gynyba - tiek asmeninė, tiek komandinė. Dabar naudojama ne vien „Side“ gynyba kaip buvo sezono pradžioje. Atsirado ir „step outų“, ir susikeitimų ginamaisiais. Spėju, kad Schilleris ėmė įsiklausyti į asistentų ir žaidėjų patarimus. Ir tai yra puiku.

„Žalgiris“ per trejas rungtynes vidutiniškai praleido tik 68,7 taško. tai antras-trečias rezultatas turnyre. Belgrade šeimininkai per ketvirtąjį kėlinį išstenėjo tik 9 taškelius.

Kita dvikova su „Anadolu Efes“ klubu, kuris dabar visiškai neblizga. Be to, dar nėra ir Larkino. Prognozuoju „Žalgirio“ pergalę.

Juk jau žinau, kad jei ateity prognozuosiu žalgiriečių nepatekimą į atkrintamąsias varžybas, būsiu „Žalgirio“ kenkėjas ir niekadėjas bei absoliučiai nieko nesuprasiu apie krepšinį. Net apie zoninę gynybą“, – rašė komentatorius.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos