Prienų 3x3 komandos sudėtyje – čempionai ir ekipos naujokas © stopkadras

Pasiruošimą „Hoptrans 3×3“ turnyrui jau pradėjusi Prienų „CBet“ ekipa išsirinko komandą atstovausiantį pagrindinį penketuką.

Jį sudarys neseniai su klubu sutartį pasirašęs Dominykas Domarkas, 2019 metų vasarą su Lietuvos studentų rinktine Europos universitetų trijulių krepšinio čempionate triumfavęs Tomas Zdanavičius bei 2018 metais LTEAM 3×3 turnyre nugalėję ir Lietuvos čempionais tapę Justinas Jogminas, Evaldas Džiaugys ir Justas Nausėdas.

„Vienas kitą gerai pažįstame. Gerai sutariame ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir už jos ribų esame draugai, todėl, manau, tai duos lengvesnį postūmį žaisti ir pajausti vienas kitą“, – sakė komandos narys J. Jogminas.

22 metų 197 cm ūgio puolėjas praėjusį sezoną rungtyniavo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL), Marijampolės „Sudūvos“ komandoje. Per rungtynes, iš Naujosios Akmenės kilęs, krepšininkas vidutiniškai pelnė po 10,9 taško, atkovojo po 5,7 kamuolio, atliko po 2,3 rezultatyvaus perdavimo bei rinko po 15,2 naudingumo balo.

Praėjusiais metais J. Jogminas taip pat tapo pasaulio jaunimo 3×3 krepšinio čempionato dėjimų konkurso nugalėtoju.

artu su juo Lietuvos čempionais ir 3×3 rinktinėje buvę J. Nausėdas ir E. Džiaugys, praėjusį sezoną taip pat rungtyniavo antroje pagal stiprumą Lietuvos krepšinio lygoje.

27 metų 196 cm ūgio iš Šilutės kilęs J. Nausėdas 2017-2018 metų sezone buvo pripažintas geriausiai besiginančiu NKL čempionato krepšininku, o praėjusį sezoną ten gynė Mažeikių „Erelių“ komandos garbę ir vidutiniškai rinko po 9 taškus, atkovojo po 4,8 kamuolio ir atliko po 2,3 rezultatyvaus perdavimo per susitikimą.

Tuo tarpu 23 metų 196 cm ūgio E. Džiaugys rungtyniavo „Šilutėje“ ir pelnė po 5,9 taško, sugriebė po 3,2 kamuolio ir atliko po 1,2 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes. 2018-2019 metų sezone raseiniškis buvo išrinktas labiausiai patobulėjusiu NKL sezono krepšininku, o 2019-ųjų metų 3×3 krepšinio pasaulio čempionate buvo prisijungęs prie Lietuvos 3×3 rinktinės.

Komandą taip pat atstovaus 23 metų 203 cm ūgio T. Zdanavičius, kuriam profesionalus 3×3 krepšinis irgi nėra naujiena – praėjusiais metais su Lietuvos studentų rinktine puolėjas triumfavo Europos universitetų čempionate. 2019-2020 metų sezone vilnietis rungtyniavo Šiaurės Makedonijos krepšinio lygoje, kur per rungtynes vidutiniškai rinko po 13,9 taško, atkovojo po 6,1 kamuolio ir atliko po 1,3 rezultatyvaus perdavimo.

„3 prieš 3 yra specifinė sporto šaka, tad kad jie (komandos draugai – red.) turi patirties yra super, tikrai nuo to bus tik lengviau, bet visa esmė bus susižaidime. 3 prieš 3 neužtenka sujungti kelis gerus žaidėjus, reikia jiems apsišlifuoti, kartu pažaisti ir, manau, tikrai galime kažką pasiekti“, – teigė T. Zdanavičius.

Penktasis komandos narys – Lietuvos krepšinio lygos gerbėjams puikiai pažįstamas ir neseniai sutartį su komanda sudaręs D. Domarkas. 28 metų 192 cm ūgio gynėjui tai bus visiškai nauja patirtis, nes krepšininkas dar nėra dalyvavęs profesionalų 3×3 turnyruose.

Ketvirtąjį sezoną LKL čempionate žaisiantis kaunietis praėjusiais metais rungtyniavo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandoje ir per susitikimą vidutiniškai rinko po 4,9 taško, atkovojo po 1,6 kamuolio bei atliko po 1,9 rezultatyvaus perdavimo.

„Hoptrans 3×3“ turnyras startuos jau liepos 3 d. ir jį sudarys trys atrankos ir finalinis etapai. Prizinis turnyro fondas – 74 tūkst. eurų, o visus susitikimus tiesiogiai transliuos TV6 televizija.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos