Prie „Kuršių“ jungiasi L. Lučinskas © „Kuršiai“ nuotr.

„Palangos Kuršių“ sudėtyje – naujas veidas. Kurorto komandos priekinę liniją papildys 201cm ūgio Laurynas Lučinskas. Sunkusis kraštas į Palangą atvykstą iš „Gargždų“ ekipos, kurios garbę Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) čempionate gynė antrąjį sezoną iš eilės. L. Lučinskas „Kuršių“ komandoje pakeis „Gargždų“ komandos marškinėlius apsivilkusį Rimantą Daunį.

Nuo pat 2011-2012 metų sezono NKL čempionatuose kovojęs 26-erių L. Lučinskas geriausiais asmeniniais pasiekimais puikavosi 2018/19 metų pirmenybėse. Praeitąmet L. Lučinskas „Gargždų SC“ ekipoje per vidutiniškai 23 minutes rinko po 10,3 taško, 5,3 atkovoto kamuolio ir 13,2 naudingumo balo.

Vieneriose rungtynėse net 36 naudingumo balų atžymą pasiekusio aukštaūgio rodikliai šiais metais krito kartu su žaidybinio laiko minutėmis. „Gargždų“ gretose iš Klaipėdos kilęs sunkusis kraštas per vidutiniškai 20 minučių fiksavo po 7,6 taško, 3,8 atkovoto kamuolio ir 7,6 naudingumo balo. Sėkmingiausias šio sezono rungtynes puolėjas sužaidė su Vilniaus „Perlo“ komandą, kai pelnė 25 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir susitikimą baigė su 27 balais efektyvumo grafoje.

Tikimasi, kad „Palangos Kuršių“ karius L. Lučinskas sustiprins jau šį ketvirtadienį, gruodžio 12 dieną, kuomet palangiškiai keliaus į Šilalę, kur susikaus su vietos „Lūšies“ komanda.

Šeštadienį Palangos miesto komandos sirgaliai naujojo „Kuršių“ pirkinio žaidimą galės stebėti iš arti – 19:15 valandą „Palangos Kuršiai“ savo namų tvirtovėje priims vieną iš VIKINGLOTTO-NKL lyderių Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos