Fiasko Pasaulio taurėje: Graikijos rinktinė kraunasi lagaminus © FIBA.com nuotr.

Per vėlai pabudusi Graikijos rinktinė 84:77 (18:12, 14:21, 25:16, 27:28) palaužė Čekijos krepšininkus, tačiau į kitą pasaulio čempionato etapą nepateko. Kelias į ketvirtfinalį Thanasio Skourtopuoloso auklėtiniams būtų atsivėręs, jei čekai būtų įveikti dvylikos ar didesniu taškų skirtumu.

Šiuo metu dėl vietos ketvirtfinalyje konkuruoja prieš graikus per plauką atsilaikę čekai ir brazilai, kuriems vieta tarp aštuonių stipriausių komandų atsirastų tik pergalės prieš JAV rinktinę atveju.

Graikijos rinktinę į pergalę vedė beveik be keitimų rungtyniavęs Atėnų „Panathinaikos“ atakų organizatorius Nickas Calathesas. Gynėjas per 37 aikštelėje praleistas minutes pelnė 27 taškus (6/8 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 kamuolius bei surinko 35 naudingumo balus.

Čekų gretose išsiskyrė Jaromiras Bohacikas, kuris per 35 žaidimo minutes varžovams atseikėjo 25 taškus (4/8 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir pasirodymą vainikavo 19 efektyvumo balų.

GRAIKIJA: Nickas Calathesas (6 rez. perd., 6 atk. kam.) 27 tšk., Kostas Sloukas 16 tšk., Giannis Antetokounmpo (9 atk. kam.) 12 tšk., Thanasis Antetokounmpo 11 tšk., Georgios Printezis 6 tšk.

ČEKIJA: Jaromiras Bohacikas 25 tšk., Patrikas Auda ir Tomašas Satoransky (9 rez. perd., 8 atk. kam.) po 13 tšk., Vojtechas Hrubanas (5 atk. kam.) 11 tšk.