Būsimų Lietuvos varžovų dvikovoje – triuškinanti prancūzų pergalė © FIBA nuotr.

Būsimų Lietuvos ir Australijos varžovų dvikovoje triumfavo Prancūzijos rinktinė. Paskutinėse G grupės rungtynėse prancūzai 90:56 (18:8, 25:13, 25:19, 22:16) lengvai susitvarkė su Dominikos Respublika.

Prancūzai grupės etapo iškovojo visas tris pergales, o dominikiečiams tai buvo pirmoji nesėkmė.

Prancūzai iniciatyvos ėmėsi nuo pat rungtynių pradžios ir greitai įgyto pranašumo nepaleido iki susitikimo pabaigos.

Į pertrauką Vincento Collet auklėtiniai nuėjo turėdami triuškinančią persvarą – pirmavo 22 taškais. Po pertraukos dominikiečiai pagerino savo žaidimą puolime, tačiau jų pastangų jau nebeužteko.

Nugalėtojų gretose daugiausiai taškų surinko Nando de Colo – 15. Dar 13 pridėjo Rudy Gobertas.

Prancūzai pirmąsias kito etapo rungtynes šeštadienį žais su mūsų rinktine. Australais tuo pačiu metu kausis su Dominikos Respublika.

Prancūzija: Nando de Colo 15, Rudy Gobertas 13 (8 atk. kam.), Mathiasas Lessortas 11, Evanas Fournieris 10.

Dominikos Respublika: Victoas Lizas 12, Sadielas Rojas 8, Eulis Baezas 6.