Sensacija: Dominikos Respublika užsitikrino vietą kitame etape © FIBA nuotr.

G grupėje Doniminikos Respublika 70:68 (16:21, 21:18, 18:13, 15:16) palaužė Vokietijos krepšininkus ir sensacingai užsitikrino vietą kitame etape.

Savo ruožtu Henriko Rodlo vadovaujamos vokiečių rinktinės likimas po pralaimėjimo jau praktiškai yra aiškus. Juos galėtų išgelbėti tik Angolos rinktinės pergalė prieš prancūzus, tačiau ir tokiu atveju galimybės prasibrauti į kitą etapą būtų teorinės.

Donikos Respublika į pertrauka nužygiavo turėdama dviejų taškų atsilikimą. Po pertraukos dominikiečiai pagerino savo gynybą ir per trečiąjį kėlinį vokiečiams leido įmesti viso labo 13 taškų.

Iki pat rungtynių pabaigos vyko atkakli kova. Likus mažiau nei minutei komandas skyrė tik du taškai. Vokiečiai paskutinėmis sekundėmis galėjo tritaškio metimu išplėšti pergalę, tačiau Danilo Barthelo metimas skriejo pro šalį.

Dominikos Respublika į pergalę vedė Lizo ir Vargaso duetas – 17 ir 16 taškų. Vokiečiams neužteko ir sėkmingo Denniso Schroderio žaidimo – jis surinko 20 taškų.

Vokietija: Dennisas Schroderis 20, Dabuekus Theisas 12, Maodo Lo 10, Danilo Barthelis 9.

Dominikos Respublika: Victoras Lizas 17, Eloy'us Vargas 16, Ronaldas Robertsas 10, Eulis Baezas 9.