Prancūzai po atkaklios kovos palaužė vokiečius © FIBA nuotr.

G grupėje užfiksuota vieną iš retesnių sekmadienį įvykusių dramų. Prancūzijos rinktinė po sunkios kovos 78:74 (16:4, 20:16, 23:30, 19:24) įveikė Vokietijos krepšininkus.

Prancūzai rungtynes pradėjo puikiai – vokiečiai per pirmąjį kėlinį surinko viso labo keturis taškus, kai prancūzai jau buvo pabėgę 12 taškų skirtumu.

Antrajame kėlinyje jėgos kiek išsilygino, tačiau prancūzai į rūbinę nuėjo toliau turėdami solidžią 16 taškų persvarą.

Po pertraukos vokiečiai pagerino savo žaidimą puolime – trečiajame ketvirtyje jie surinko net 30 taškų, kai per pirmąją rungtynių pusę turėjo sumetę tik 20.

Prancūzų pranašumas ryškiai pradėjo mažėti paskutiniame kėlinyje. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti vos kelioms sekundėms, komandas skyrė tik du taškai, tačiau prancūzai nesutrupėjo ir pasiekė svarbią pergalę.

Prancūzus į pergalę vedė Evanas Fournier, surinkęs 26 taškus. Svariai prie pergalės taip pat prisidėjo Amathas M’Baye – 21. Vokie2iams 25 taškus įmetė Johannesas Voigtmannas.

Prancūzija: Evanas Fournier 26 (10 atk. kam.), Amathas M’Baye 21 (4/6 trit.), Vincentas Poirier ir Rudy Gobertas (9 atk. kam.) – po 9, Frankas Ntilikina 8.

Vokietija: Johannesas Voigtmannas 25 (5/7 trit.), Dennisas Schroderis 23 (8 rez. perd.), Robinas Benzingas 8, Maximilianas Kleberas 6.