Pozityvumu nespindėjęs M. Grigonis: „Kol kas kovojame patys su savimi“ © krepsinionamai.lt nuotr.

Pietų Korėjuje su skrandžio problemomis kovojęs Marius Grigonis po savo pirmųjų ir paskutinių draugiškų rungtynių neliko patenkintas Lietuvos rinktinės pasirodymu.

Lietuva prieš pat pasaulio čempionato startą išbandė jėgas su Čekija. Ilgą laiką atsiliekančių vaidmenyje buvę lietuviai išplėšė pergalę 82:79.

„Labai sunkios, slogios rungtynės. Sunku rasti kažką labai pozityvaus. Kol kas kovojame patys su savimi. Puolime turime įveikti ne tik varžovus, bet ir save pačius. Žaidimas tikrai stringa“, – po mačo sakė Grigonis.

„Iki pat pabaigos tikėsiu, kad pasaulio čempionate žaisime geriau. Kaip ir po visų, taip ir po šių rungtynių, galime pasimokyti iš klaidų, tačiau bėda yra tai, kad mums nepavyksta įsisavinti jų.

Svarbiausia, kad visada kovojom iki galo, dedam daug pastangų, nors ir ne visada jos yra tinkamai išnaudojamos. Aš pats esu toks negatyvus, tačiau galėjome pamatyti ir gerų dalykų“, – tęsė gynėjas.

Paklaustas apie pačio savijautą, Grigonis pridūrė: „Sunku – nejaučiu nei kojų, nei rankų, bet kažkaip reikės bandyti atsistatyti. Kaip ir visada, rinktinėje man iškyla netikėtų problemų. Gal tai kažkoks ženklas...“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos