Po piršto traumos sveikstantis Jonas Valančiūnas treniruotėse dirba dvigubai
Piršto traumą patyręs Jonas Valančiūnas ne ilsisi, o dirba dvigubai. NBA naujokas šlifuoja gynybą, sveika kaire ranka mėto baudas, pluša fiziškai ir ruošiasi sugrįžimui į Toronto "Raptors" gretas.

"J.Valančiūnas dalyvauja bendrose "Raptors" treniruotėse, o po jų dar ilgai lieka papildomam darbui. Net kai pastatas atrodo beveik tuščias, jis vis dar pluša su trenerio asistentais ir krepšinio vystymo konsultantu Jamaal Magloire", – rašo "Sportsnet" žurnalistė Holly MacKenzie.

Gynybos elementai, baudų metimai viena ranka ir sprintai pimyn atgal per aikštelę – jis dirba tikrai sunkiai. Treniruotę stėbėjo ir Bryan Colangelo, kuris garsiai skatino J.Valančiūną, kai šis bėgo paskutinius savo sprintus.

J.Valančiūnas aikštelę paliko kiaurai permirkęs prakaitu, bet atgavęs kvapą grįžo dar atlikti keletą baudų metimų viena ranka.

Lietuvis susižeigė gruodžio 21 dieną kovoje su "Magic" ekipa. Pagal pirmines medikų prognozes aukštaūgis turėtų nežaisti dar 2–4 savaites, tačiau "Raptos" treneris Dwane Casey nežino ar taip ir nutiks.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos