Po krepšiu karaliavęs J. Valančiūnas svariai prisidėjo prie „Grizzlies“ pergalės © AP nuotr.

Jonas Valančiūnas ir toliau žaidžia užtikrintą krepšinį ir įspūdingai dominuoja po krepšiu prieš tiesioginius oponentus. Lietuvos atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (28/26) sėkmingai kabinasi į atkrintamąsias ir pasiekė pergalę prieš pagrindinius persekiotojus.

Namuose Memfio „Grizzlies“ 111:104 (31:27, 36:36, 25:19, 19:22) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ (25/31) ekipą ir pasiekė ketvirtą pergalę per paskutinius penkis susitikimus.

Lietuvis per 27 žaidimo minutes pelnė 12 taškų (5/11 dvit., 2/4 baud. met.), atkovojo 18 atšokusių kamuolių bei atliko 3 blokus. Tai buvo jau antrosios iš eilės rungtynės, kuriose Jonas Valančiūnas atkovoja 18 kamuolių.

Labiausiai nugalėtojų ekipoje pasižymėjo Brandonas Clarke‘as, kuris per beveik 23 aikštelėje praleistas minutes pelnė 27 taškus (12/14 dvit., 3/5 baud. met) ir atkovojo 6 kamuolius.

Pralaimėjimą dar labiau pakartino ir vieno iš lyderių Damiano Lillardo patirta trauma, dėl kurios jis praleis artimiausias rungtynes.

„Grizzlies“: Brandonas Clarke'as 27, Ja Morantas 20, Jonas Valančiūnas 12, De'Anthony Meltonas 12, Dillonas Brooksas 11.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 23, Anfernee Simonsas 22, Damianas Lillardas 20, Hassanas Whiteside'as 16, Trevoras Ariza 12.