D. Motiejūnas – apie sportinę formą ir Eurolygos bei NBA klubų pasiūlymus © Stop kadras

Donatas Motiejūnas daugiau nei po dviejų metų pertraukos vėl užsivilko Lietuvos rinktinės marškinėlius. Puolėjas kartu su dar 10 rinktinės žaidėjų antradienį dalyvavo pirmoje Dariaus Maskoliūno diriguojamoje treniruotėje.

D. Motiejūnas yra vienintelės žaidėjas rinktinėje, kuris neturi žaidybinės praktikos. Jis dėl Kiniją užklupusio koronaviruso nerungtyniauja jau mėnesį.

Bendraudamas su žiniasklaidos atstovais, krepšininkas atskleidė, jog yra geroje sportinėje formoje.

„Nesėdėjau ant sofos – kiekvieną dieną turėjau po dvi individualias treniruotes. Treneris Mikalauskas žino kaip išlaikyti mano formą ir ji tokia, kokia ir turi būti“, – sakė aukštaūgis.

„Džiugu vėl būti rinktinėje, esu labai laimingas, smagu matyti pažįstamų žaidėjų veidus. Kitiems yra kiek sunkiau, nes dar sekmadienį žaidė finalus. Aš pilnai suprantu jų nuovargį.

Per pastarąjį mėnesį, išskyrus individualias treniruotes, daugiau nieko neveikiau, todėl labai laukiu rungtynių“, – tęsė krepšininkas.

Kalbėdamas apie situaciją Kinijoje ir klubo reikalus, D. Motiejūnas atskleidė, jog jau sulaukė pasiūlymų prisijungti prie kitų komandų, tačiau planų apie dabartinio kontrakto nutraukimą dar nėra.

„Su agentu kalbėjome, kad yra Eurolygos bei ne vienas NBA klubas, kuris davė užklausą su tikslu prisivilioti mane. Agentas nemini vardų (klubų) ir nekvaršina galvos, kadangi turiu sutartį su „Sharks“, – situaciją aiškino puolėjas.

D. Motiejūno teigimu, sezonas Kinijoje bus pratęstas balandį, o į komandų stovyklas krepšininkai turės sugrįžti po pirmosios kovo savaitės. Visgi, kaip atskleidė pats krepšininkas, situacija dar nėra iki galo aiški.

„Jeigu situacija (su koronavirusu – red.) bus tokia, kaip dabar – svarstysiu apie visus pasiūlymus. Jeigu liga vis dar bus pavojinga gyvybei, su agentu žiūrėsime, ką galime daryti tokioje situacijoje“, – galimo scenarijaus apie išvykimą į kitą komandą neatmetė lietuvis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos