Pirmajame kėlinyje pasismaginęs „Žalgiris“ apkartino „Juventus“ jubiliejų © Pauliaus Žukausko nuotr.

20-ąjį gyvavimo gimtadienį minėjusi Utenos „Juventus“ (8/8) pajautė tikrą „Betsafe–LKL“ čempionų jėgą.

Rekordinį kėlinį sužaidęs Kauno „Žalgiris“ (16/0) savo visus reikalus išsprendė jau pirmajame ketvirtyje ir 101:77 (38:11, 18:29, 23:14, 22:23) triumfavo Utenoje.

Kauniečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 15 taškų per 16 minučių surinkęs Thomasas Walkupas ir 13 pridėjęs Zachas LeDay. Tuo tarpu Erikas Venskus, kuris pelnė 100-ąjį komandos tašką, surinko 12 taškų ir sužaidė rezultatyviausias rungtynes „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

Aikštės šeimininkų gretose su 14 taškų išsiskyrė Vytautas Šulskis, 13 pridėjo Gytis Radzevičius.

„Žalgiris“ savo varžovus iškart pasiuntė į nokdauną, kai rungtynes pradėjo spurtu 12:0. Žvėrišką ketvirtį sužaidę ir šio sezono kėlinio rezultatyvumo rekordą pagerinę žalgiriečiai jau po 10 minučių pirmavo 38:11.

Nors „Juventus“ sugebėjo antrąjį ketvirtį laimėti 29:18, tačiau po pirmosios rungtynių dalies kauniečiai vis tiek turėjo įtikinamą persvarą – 56:40.

Prieš ketvirtąjį kėlinį, kuris buvo jau tik formalumas, „Žalgiris“ ir vėl nutolo bei susikrovė 25 taškų pranašumą (79:54).

10-yje į Uteną atvykusiems kauniečiams šiose rungtynėse padėti negalėjo seniau iš rikiuotės iškritę Rokas Jokubaitis bei Marius Grigonis, o prie šio dueto prisidėjo ir Jockas Landale'as bei Edgaras Ulanovas.

„Juventus“: Vytautas Šulskis 14 (5/5 dvit.), Gytis Radzevičius 13, Marius Runkauskas, Ignas Vaitkus ir Shannonas Scottas (7 atk. kam., 7 rez. perd.) po 9.

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas 15 (7 atk. kam.), Zachas LeDay 13 (22 naud. bal.), Erikas Venskus (6 atk. kam.) ir Lukas Lekavičius (7 rez. perd.) po 12, Martinas Gebenas 11 (7 atk. kam.), K.C. Riversas 10.