Pasvalio „Pieno žvaigždės“ lengvai įveikė pirmą Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapą ir namuose darkart susitvarkė su Jonavos „CBet“ – šįkart 91:76 (31:15, 26:21, 20:21, 14:19).

Praeita pergalė Jonavoje buvo pasiekta 89:77.

„CBet“ rungtyniavo be izoliacijoje esančio vyr. trenerio Virginijaus Šeškaus, jį pavadavo Renatas Kurilionokas.

Jonavos komanda nuo pat mačo pradžios pateko į atsiliekančios rolę ir skirtumas tarp komandų nuolat augo. „Pieno žvaigždės“ jau startavo atkarpa 14:2, pirmą kėlinį baigė spurtu 8:0, varžovų bandymus priartėti atrėmė lengvai – 57:35.

Po pertraukos patyrę Jonavos komandos nariai kiek įnešė pozityvo, tačiau Laimono Kisieliaus, Tomo Delininkaičio ir Dariaus Tarvydo dėka pavyko tiesiog nebūti triuškinamiems labiau – 48:67. Visas likęs laikas buvo formalumas, per kurį NKL atstovai intrigos nesukūrė.

Kol kas nėra aišku, kas bus kiti „Pieno žvaigždžių“ varžovai ateinančiame Citadele KMT etape.

Pasvalio komandoje išsiskyrė du žaidėjai: Karolis Giedraitis per 25 minutes pelnė 24 taškus , o Tomas Lekūnas per 20 minučių surinko 22 taškus.

12 taškų pridėjo Andreja Milutinovičius, po 8 – Paulius Petrilevičius, kartu atkovojęs 9 kamuolius, ir Redas Venclovas.

Jonavos klube 19 taškų pasižymėjo Darius Tarvydas (7 atk. kam.), 15 – Laimonas Kisielius, 10 – Ignas Labutis (6 atk. kam.), 9 – Gediminas Žalalis.