„Perlas“ nukovė tauragiškius, „Telšiai“ sumindė jaunuosius žalgiriečius © stopkadras

Pergalių seriją VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse pratęsė Telšių „Telšiai“ (7-1), kurie namuose 92:62 (23:10, 20:19, 25:16, 24:17) pranoko Kauno „Žalgirį-2“ (4-4) ir įsirašė penktąją pergalę iš eilės.

Telšiškiai solidų pranašumą susikrovė jau mačo pradžioje. Ignas Razutis pataikė dvitaškį, Laurynas Kaveckis smeigė tritaškį, Mindaugas Norkus pridėjo taškus su pražanga, o šeimininkai susitikimą pradėjo spurtu 12:2.

Dar šiek tiek savo persvarą padidinę telšiškiai po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 23:10. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesiskyrė.

Tomas Rimša pataikė dvitaškį, Mindaugas Stašys realizavo baudos metimą, o Gytis Sirutavičius atseikėjo tolimą metimą ir susikrovė 22 taškų persvarą (62:40). Po tokios atkarpos jaunieji žalgiriečiai nebeatsigavo bei turėjo taikstytis su nesėkme.

Telšiškiams I. Razutis pelnė 17 taškų (6/6 dvit., 1/4 trit., 2/3 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo.

„Telšiai“: Ignas Razutis 17 (6/6 dvit.), Mindaugas Norkus 15 (7/9 dvit., 8 atk. kam.), Mindaugas Stašys 12, Laurynas Kaveckis ir Gytis Sirutavičius (2/6 trit.) po 10.

„Žalgiris-2“: Justinas Ramanauskas 16 (3/5 dvit.), Dominykas Stenionis 10 (3/5 dvit.), Kerras Kriisa 9.

Po trijų nesėkmių iš eilės „Šilutės“ (6-3) krepšininkai VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse pagaliau nutraukė pralaimėjimų seriją.

Šilutiškiai namuose 99:88 (24:25, 22:19, 22:13, 31:31) pranoko „Jonavos“ (2-6) ekipą, kuriai tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

Šeimininkai atitrūko po ilgosios pertraukos. Simonas Serapinas pataikė iš toli, Kemalas Canbolatas realizavo baudas bei pridėjo dvitaškį ir šilutiškiai įgijo dviženklę persvarą – 57:47, kurią išlaikė iki pat trečiojo kėlinio pabaigos.

„Šilutė“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo laimėdama atkarpą 6:0 ir pranašumas pasiekė 17 taškų ribą (74:57).

Jonavos klubas buvo priartėjęs iki 5 taškų, tačiau tai buvo viskas, ką padarė svečiai ir persvarą išlaikę šilutiškiai šventė pergalę.

Nugalėtojams Byronas Sanfordas pelnė 20 taškų (8/10 dvit., 0/1 trit., 4/4 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius bei kartą suklydo.

Šilutė“: Byronas Sanfordas 20 (8/10 dvit.), Evaldas Džiaugys 17 (5/8 dvit.), Simonas Serapinas 15 (4/5 trit.), Andrius Gaidys 12 (5/5 dvit.), Kemalas. Canbolatas 11 (4/8 dvit.).

„Jonava“: Justas Vazalis 21 (4/7 trit.), Kahlilas Thomasas 19 (8/13 dvit., 8 atk. kam.), Modestas Žauneriūnas 15 (3/3 trit.), Juozas Balčiūnas 14 (6 kld.), Martynas Pacevičius 13 (6/13 dvit.).

Puikus Roko Jukonio pasirodymas buvo vainikuotas Molėtų „Ežerūno“ (3-6) krepšininkų pergale.

Mariaus Pociukonio auklėtiniai svečiuose 78:64 (18:14, 15:13, 24:25, 21:12) nugalėjo Mažeikių „Erelius“ (2-6).

R. Jukonis per 33 minutes pelnė 25 taškus (11/18 dvit., 0/1 trit., 3/6 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei triskart suklydo.

Tuo metu „Ežerūnas“ atitrūko, kai to reikėjo labiausiai. R. Jukonis pataikė dvitaškį, Justas Šukelis realizavo baudas, dar dvi baudas pridėjo R. Jukonis ir molėtiškiai ketvirtojo kėlinio viduryje atitrūko 13 taškų persvara – 70:57.

Neilgai trukus pranašumas padidėjo iki 18 taškų ir po dar vieno taiklaus R. Jukonio metimo, mačo baigtis buvo nulemta (75:57).

„Ereliai“: Mantvydas Staniulis 15 (5/6 dvit.), Erikas Jakštys 14 (2/4 trit.), Augustinas Venckus 11 (3/5 trit.).

„Ežerūnas“: Rokas Jukonis 25 (11/18 dvit., 12 atk. kam.), Ignas Lukošius 16 (6/8 dvit., 13 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 10 (1/6 trit.).

Vilniaus „Perlo“ (5-3) krepšininkai iškovojo penktąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse. Jie išvykoje 83:71 (19:16, 18:17, 28:27, 18:11) įveikė Tauragės (4-4) krepšinio klubą.

Svečiai iš Vilniaus įtikinamą persvarą susikrovė tik ketvirtajame kėlinyje. Likus žaisti 4 minutes puskablį pataikė Ąžuolas Tubelis, dvitaškį pridėjo Augustas Marčiulionis, o jau netrukus tas pats Tubelis įkrovė kamuolį iš viršaus, taip padidindamas „Perlo“ persvarą iki 13 taškų (81:68), kurios panaikinti Tauragės komandai per likusį laiką nepavyko.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Tubelis, kuris per 24 minutes pelnė 20 taškų (10/14 dvit., 0/1 trit., 0/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, vieną perėmė, blokavo tris varžovų metimus, tačiau 4 sykius suklydo bei iš viso surinko 23 naudingumo balus.

Jau kitame ture vilniečiai namuose susitiks su „Palangos Kuršiais“, o tauragiškiai išvykoje žais su Šakių „Vyčiu“.

Tauragės krepšinio klubas: Rytis Biliartas 24 (8 atk. kam.), Deividas Keburys (5 atk. kam.) ir Liudas Valantinas (7 atk. kam., 3 per. kam.) po 10, Oskaras Pleikys 7.

„Perlas“: Ąžuolas Tubelis 20 (11 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 15, Adas Šimonis 14 (6 atk. kam.), Einaras Tubutis 12, Andreas Kalogiros 8 (6 atk. kam.).