Pergalingas J.Tayloro tritaškis nukovė CSKA © AFP nuotr.

Paskutinę minutę tritaškį realizavęs Jordanas Tayloras įrašė dar vieną pergalę Vilerbano ASVEL (4/3) ekipai. Prancūzijos klubas namuose 67:66 (12:17, 21:13, 17:22, 17:14) nugalėjo čempiono titulą ginančią Maskvos CSKA (5/2).

Likus likus 13 sekundžių iki rungtynių pabaigos CSKA dar turėjo dviejų taškų pranašumą, bet tada visą areną ant kojų pakėlė pergalingą tolimą šūvį pataikęs J.Tayloras.

Nugalėtojų gretose rezultatyviai rungtyniavo Rihardas Lomazsas, kuris per 13 minučių į varžovų krepšį įmetė 15 taškų (1/2 dvitaškis, 2/3 tritaškiai, 7/7 baudos), perėmė kamuolį bei surinko 15 naudingumo balų.

CSKA komandoje išsiskyrė Mike'as Jamesas. Amerikietis per 25 žaidimo minutes pelnė 14 taškų (6/13 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, padarė 3 klaidas bei surinko 11 efektyvumo balų.

ASVEL: Rihardas Lomazs 15 tšk., Jordanas Tayloras (7 rez. perd.) 14 tšk., Davidas Lighty, Livio Jean-Charlesas, Tonye Jekiri (14 atk. kam.) ir Edwinas Jacksonas po 8 tšk.

CSKA: Mike'as Jamesas 14 tšk., Janis Strelnieks 11 tšk., Kyle'as Hinesas ir Johannesas Voigtmannas (9 atk. kam.) po 10 tšk.