Penkios priežastys, kodėl šiemet NBA triumfuos „Rockets“ ekipa (1)

Penkios priežastys, kodėl šiemet NBA triumfuos „Rockets“ ekipa 1 6 2020-08-04 19:22 © „Reuters“ nuotr.

Krepšinio gerbėjai tikisi sulaukti neprognozuojamos NBA sezono atomazgos.

Vis dėlto vieno klubo fanai sėdi lyg ant adatų ir baiminasi, kad jei jų numylėtiniai vėl patirs fiasko atkrintamosiose varžybose, ekipa gali tiesiog išsibarstyti.

Tai – Hjustono „Rockets“ komanda, kuri niekaip nesugeba sugrąžinti išsvajoto trofėjaus į miestą.

Svetainė „Fadeaway World“ surašė penkias priežastis, kodėl „raketos“ gali nugalėti visus varžovus šiame sezone.

Pirmoji – motyvacija. „Rockets“ žvaigždės yra itin motyvuotos pagaliau įrodyti savo vertę ir prasimušti bent į NBA finalą. Anksčiau jiems kelią užkirsdavo Oklendo „Golden State Warriors“, bet dabar „kariai“ jau senokai yra sudėję ginklus.

Dar viena priežastis – pakankamai ilgas žaidėjų suolelis, kai ekipos nekamuoja traumos. Prie dviejų superžvaigždžių yra pasiruošę prisijungti tokie žaidėjai kaip Benas McLemore'as, Austinas Riversas, Danuelis House'as, Robertas Covingtonas, Ericas Gordonas, Jeffas Greenas ar P.J. Tuckeris.

Likę „Rockets“ privalumai – komandos gynybiniai sugebėjimai, dviejų superžvaigždžių jėga ir unikalus bei nesustabdomas puolimas.

Russelas Westbrookas ir Jamesas Hardenas šiemet renka po 27,6 ir 34,4 taško, o neprognozuojamas puolimas leistų per minutę pelnyti net ir dešimt taškų.

Ar šių priežasčių pakaks, kad Hjustono komanda laimėtų vos trečiąjį čempionatą per savo istoriją, pamatysime jau greitai Orlande.

1 6

Komentarai (1)

  • Hardenas prieš 1 mėn.

    Nieko mes nelaimėsim.

  • Hardenas prieš 1 mėn.

    Nieko mes nelaimėsim.

  • Hardenas prieš 1 mėn.

    Nieko mes nelaimėsim.