Penkios priežastys, kodėl „Lakers“ patirs fiasko NBA čempionate © AFP nuotr.

Los Andželo „Lakers“ ekipa prastai pradėjo naująjį NBA lygos sezoną.

Patyrusiomis žvaigždėmis pasipildęs klubas pralaimėjo du pirmuosius susitikimus ir JAV žiniasklaidoje jau pradėjo skambėti pirmieji pavojaus varpai.

Anot apžvalgininkų, po truputį pradeda pildytis anksčiau išreikštos prognozės apie komandos amžių ir žaidėjų charakterius.

Svetainė „FadeAwayWorld“ pateikė įžvalgas, kodėl klubas bus pasmerktas nesėkmei jau pirmajame NBA atkrintamųjų varžybų etape.

Pirmoji priežastis – komanda yra vyriausia visoje lygoje. Paskutinė ekipa, kuri išsiskyrė krepšininkų amžiumi ir laimėjo čempionų žiedus, buvo dar legendinė 1998 metų Čikagos „Bulls“. Galbūt galima ieškoti panašumų su 2011 metų Dalaso klubu, tačiau tuomet, pavyzdžiui, D. Nowitzki buvo 32, J. Terry – 33, o B. Haywoodui – 31–eri metai.

Taip pat pažymima, kad R. Westbrookas ir L. Jamesas – netinkami bendražygiai vienojo ekipoje. „Lakers“ naujokas pernelyg mėgsta būti įtrauktas į visas komandos atakas ir tai prieštarauja L. Jameso filosofijai.

„Lakers“ negali stabiliai atakuoti iš trijų taškų zonos, neturi itin užtikrintų žaidėjų gynyboje, o kai komandos lyderis 37–erių L. Jamesas, belieka tikėtis pirmojo atveju NBA lygos istorijoje, kai tokio amžiaus žvaigždė gali nuvesti į triumfą pirmenybėse.

Straipsnio įvertinimas: 0 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...