Paskutinių sekundžių dramoje - „Olympiakos“ pergalė prieš „Panathinaikos“ © AFP nuotr.

Graikijos grandų mūšyje nugalėtojas išsisprendė tik rungtynių pabaigoje, kai Pirėjo „Olympiakos“ nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ ekipą.

Namuose G. Bartzoko auklėtiniai 81:78 (18:20, 27:19, 20:20, 16:19) įveikė Atėnų Panathinaikos“ krepšininkus ir šventė trečią pergalę per paskutinius penkis susitikimus.

Permainingose rungtynėse svečiai nė karto neleido „Olympiakos“ atitolti ir ketvirtajame kėlinyje net tris kartus rezultatas buvo lygus, tačiau rungtynių pabaigą geriau sužaidusi namų ekipa šventė svarbią pergalę, siekiant patekti į kitą Eurolygos etapą.

Panathinaikos“ tragiškai atakavo iš tritaškio zonos ir tik vienas metimas iš 20-ies pasiekė tikslą, o tuo tarpu „Olympiakos“ pataikė devynis iš 21 metimo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Shaquielle’as Mckissičius, kuris per 34 žaidimo minutes pelnė 22 taškus (2/7 trit., 8/11 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Pralaimėtojų gretose, tradiciškai, naudingiausias komandoje buvo Nickas Calathesas, kuris per 33 žaidimo minutes pelnė 18 taškų (1/4 trit., 6/10 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Olympiakos“: Shaquielle’as Mckissičius 22, Kostas Papanikolaou 12, Tayloras Rochestie 11. Aleksandras Vezenkovas 10.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 18 , Tyrese‘as Rice‘as 12, Konstantinos Mitoglou 11, Georgios Papagiannis 10, Ioannis Papapetrou 10.