Paskutinės mainų dienos įvykiai
Kaip ir kiekvieną sezoną komandos delsia iki paskutinių valandų, kai bus uždaromas mainų langas, taip siekdamos priimti pačius geriausius variantus.

Lygos nesudrebino mainai, kuriuose dalyvautu pastarosiomis dienomis dažnai minimos pavardės kaip: Dwight Howard, Ray Allen, Deron Williams, Michael Beasley ir t.t. Tačiau kai kuriuose ivykusiuose mainuose figuruoja taip pat ryškios pavardės.

Apžvelgiami visi įvykę mainai:
Toronto "Raptors" išsiuntė gynėjus Leandro Barbosa ir Anthony Carter į Indiana "Pacers" už tai gaudami kitų metų antrojo rato šaukimą.

Memphis "Grizzlies" išmainė puolėją Sam Young į Philadelphia "76ers" už teises į 2005 metų naujokų biržoje pašauktą argentinietį Ricky Sanchez.

Portland "Trail Blazers" mainais už puolėją Gerald Wallace iš New Jersey "Nets" gavo centrą Mehmet Okur, puolėją Shawne Williams ir pirmojo rato naujokų biržos šaukimą.

Golden State "Warriors" į San Antonio "Spurs" išsiuntė vakar mainų būdu iš "Bucks" gautą Stephen Jackson, už kurį gavo puolėją Richard Jefferson ir pirmojo rato šaukimą.

Los Angeles "Lakers" mainais už Luke Walton ir Jason Kapono ir pirmojo rato šaukimą iš Cleveland "Cavaliers" gavo įžaidėją Ramon Sessions ir Christian Eyenga.

Houston "Rockets" išmainė centrą Jordan Hill į "Lakers" už ilgametį komandos žaidėją Derek Fisher ir pirmojo rato šaukimą.

Portland "Trail Blazers" atleido vyriausąjį trenerį Nate McMillan bei išmainė centrą Marcus Camby į "Rockets" ekpipos gynėją Jonny Flynn, centrą Hasheem Thabeet ir antrojo rato šaukimą.

Trišaliuose mainuose Washington "Wizards" iš Denver "Nuggets" gavo Nene Hilario, iš "Rockets" Brian Cook ir biržos šaukimą.
"Nuggets" papildė "Wizards" centrai JaVale McGee ir Ronny Turiaf, o į "Clippers" iš Washington'o keliasi Nick Young.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos