Paskelbti lapkričio mėnesio geriausi žaidėjai ir treneriai
NBA lyga paskelbė, kas tapo geriausiais lapkričio* mėnesio Rytų ir Vakarų konferencijų žaidėjais ir treneriais.

Vakaruose nesulaikomai rungtyniavo ir mėnesio žaidėju išrinktas Russell Westbrook, kuris per pirmąsias 20 sezono rungtynių vidutiniškai rinko po 31.2 taško, 10.7 atkovoto kamuolio ir 11.3 rezultatyvaus perdavimo. Žaidėjo atstovaujama "Thunder" ekipa per 20 rungtynių iškovojo 12 pergalių ir Vakaruose žengia penktoje vietoje.

Rytų konferencijoje karaliauja LeBron James, jis per 16 rungtynių vidutiniškai renka po 23.1 taško, 7.9 atkovoto kamuolio ir 9,1 rezultatyvaus perdavimo. 

Į Cleveland'ą, kur "Cavaliers" kol kas turi geriausią pergalių pralaimėjimų santykį Rytų konferencijoje - 13/4, keliauja ne tik L.James apdovanojimas, bet ir Tyronn Lue mėnesio trenerio apdovanojimas.

Tuo tarpu Vakaruose, kaip ir visoje lygoje, nesustabdoma yra Golden State "Warriors" ekipa - 16 pergalių ir tik 3 pralaimėjimai. Šios komandos vairininkas Steve Kerr atsiims savo mėnesio trenerio apdovanojimą.

Mėnesio naujokais pripažinti Jamal Murray ir Joel Embiid. J.Murray atstovaudamas "Nuggets" vidutiniškai rinko po 10.4 taško, tritaškius mesdamas net 41.6% taiklumu. Tuo tarpu Rytų atstovas iš "76ers" - J.Embiid pasižymėdavo po 18.2 taško ir 7.8 atkovoto kamuolio.


* Į pirmąjį mėnesį, lapkritį, iskaičiuojamos ir spalio rungtynės, kadangi sezonas prasideda pačioje spalio pabaigoje.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos