Pasaulio čempionato šeimininkai įrodė pranašumą prieš DKK rinktinę © FIBA nuotr.

Gausiai savo sirgalių palaikomi pasaulio čempionato šeimininkai pirmose turnyro rungtynėse 70:55 (14:16, 15:13, 22:12, 19:14) įveikė Dramblio Kaulo Kranto rinktinės krepšininkus.

Pirmieji du kėliniai prabėgo komandoms kovojant taškas į tašką. Pirmąjį kėlinį minimaliu skirtumu laimėjo afrikiečiai, tačiau kinai išlygino rezultatą prieš pat pertrauką.

Į priekį Kinijos krepšininkai pabėgo iškart po pertraukos, kai į savo taškų kraitį sumetė 22 taškus.

Paskutiniajame ketvirtyje DKK dar bandė kibti į atlapus, tačiau kinai įgyto pranašumo jau nebeišleido.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Jianlian YI, surinkęs 19 taškų. 17 taip pat pridėjo Allunas Guo.

Kinija: Jianlian YI 19 tšk, Allunas Guo 17, Qi Zhou 12, Xiaochuan Zhai 10.

DKK: Guy Landry Edi 10, Mohamedas Kone 9, Vafessa Fofana ir Souleyman Diabate po 8.