Pamatykite: pergalingas A.Venckaus metimas prieš „Žalgirį-2“ © stopkadras

Mažeikių „Ereliai“ (4-9) įspūdingai iškovojo ketvirtąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse. Aloyzo Rudžio auklėtiniai sulig finaline rungtynių sirena 98:97 sugebėjo įveikti Kauno „Žalgiris-2“ (7-6) krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 35 sekundėms Mažeikių ekipa turėjo 4 taškų pranašumą (96:92), tačiau jaunasis Vitalijus Kozys smeigė tritaškį, o gynyboje „Žalgiris-2“ taip pat sužaidė sėkmingai bei, rungtyniauti likus 11 sekundžių, gavo šansą rezultatą persverti.

Prireikė dviejų bandymų, bet kauniečiai tokia galimybe pasinaudojo. Po netaiklaus V. Kozio metimo kamuolį atkovojęs Erikas Venskus pataikė dvitaškį ir jaunieji žalgiriečiai jau pirmavo (97:96).

Svečiai savo paskutiniam metimui turėjo vieną sekundę ir ja po minutės pertraukėlės pasinaudojo sėkmingai: Justas Nausėdas iš užribio perdavė kamuolį Augustinui Venckui, o šis pataikė dvitaškį, atnešusį „Erelių“ ekipai įsimintiną pergalę.