Pamatykite: A.Marčiulionio trigubas dublis NKL © R.Vyšniausko nuotr.

17-metis 192 cm ūgio Augustas Marčiulionis surinko trigubą dublį, o Vilniaus „Perlas“ (13-11) VIKINGLOTTO-NKL pasiekė pergalę per pratęsimą. Edvino Justos kariauna namuose 103:99 įveikė Tauragės krepšinio klubą (6-18).

Nugalėtojams Augustas Marčiulionis per 44 minutes pelnė 27 taškus (4/10 dvit., 5/12 trit., 4/4 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, perėmė tris kamuolius, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 38 naudingumo balus.

Tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios gynėjo karjeros rungtynės. Jis taip pat pasiekė savo atkovotų kamuolių geriausią rezultatą.

Tai pirmasis Nacionalinės krepšinio lygos trigubas dublis šį sezoną. Lygoje trigubas dublis nebuvo pasiektas beveik dvejus metus – nuo 2018 metų vasario mėnesio, kai tuo dukart pasižymėjo Aurimas Urbonas.