Palengvėjimą pajutęs J. Valančiūnas: „Žaidėme kaip tikra komanda“ © FIBA nuotr.

Lietuvos rinktinė jau gali ramiau atsikvėpti – Dainiaus Adomaičio auklėtiniai po įtikinamos pergalės prieš Kanadą užsitikrino vietą pasaulio čempionato atkrintamųjų etape.

Po rungtynių puikia pergale pasidžiaugė vienas rezultatyviausių dvikovos žaidėjų Jonas Valančiūnas, kuris išskyrė komandinį žaidimą,

„Sunkios, bet geros varžybos. Kiekvienos laimėtos rungtynės yra skani pergalė. Gerai, kad laimėjom“, – sakė JV.

„Ketvirtajame kėlinyje tikrai jautėsi susižaidimas, tačiau ne tik su Domu, bet ir su visais. Pergalė nulėmė tik tai komandinis žaidimas. Nebuvo žaidėjo, kuris taptų išreikštu lyderiu ir įmestų 50 taškų – visi žaidėm kaip komanda, skirstėm kamuolius, radom atsidengusius žaidėjus ir to pasekoje iškovojome pergalę“, – pasidžiaugė Jonas.

Paklaustas apie pergalės priežastis, aukštaūgis atsakė: „Užsivedimas. Žinojome, kad tai bus stiprus varžovas. Neleidome jiems labai smarkiai pabėgti ir išmestų laisvų metų, kas yra jų pagrindinė jėga. Tikrai atidirbome gynyboje, o tada jau beliko tik užpulti.“

Lietuviams paskutinėse grupės rungtynėse liks tik išspręsti formalumus – jie su Australija kovos dėl pirmos vietos. J. Valančiūnas pasidžiaugė, kad kelialapis į kitą etapą jau yra jų kišenėje.

„Aišku, kad palengvėjo. Tam ir žaidžiame. Bet niekas dar nenuspręsta. Bet čia atvažiavome ne tik išeiti iš grupės, bet eiti toliau. Turime išlaikyti koncentraciją“, – pridūrė JV.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos