Paaiškėjo, į kokią Ispanijos ekipą išvyksta L.Beliauskas

Paaiškėjo, į kokią Ispanijos ekipą išvyksta L.Beliauskas 2 0 2020-01-30 19:46 © fiba.com nuotr.

Vienas pastebimiausių šį sezoną LKL krepšininkų Laurynas Beliauskas sudarė trejų metų sutartį su Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ krepšinio klubu iš Ispanijos.

Šį sezoną atletas LKL pelno po 15,3 taško ir atlieka po 4 rezultatyvius perdavimus, o iš trijų taškų zonos atakuoja 42,4 proc. tikslumu. Gynėjas yra antras LKL pagal rezultatyvumą ir pataikytus tritaškus bei penktas pagal naudingumą.

„Malonu būti pastebėtam ir įvertintam.

Daug svarsčiau, ar ne per anksti žengiu šį žingsnį, tačiau atsisakyti tokios galimybės taip pat negalėjau. Esu labai dėkingas Nevėžio klubo vadovams už parodytą supratingumą ir profesionalumą, o labiausiai treneriui Mariui Kiltinavičiui, kuris vasarą patikėjo manimi, o sezono metu pasitikėjo ir padėjo man tapti geresniu krepšininku“, – džiaugėsi Laurynas Beliauskas.

Pasak klaipėdietį atstovaujančios agentūros „East Players” vadovo, ispanų klubas ilgai ieškojo Lauryno charakteristikų gynėjo.

„Šiame klube sėkmingai atsiskleidė ne vienas metikas, tame tarpe ir lietuviai Eimantas Bendžius, Deividas Dulkys, lenkas Adamas Waczynskis, amerikietis Matt Thomas. Tikime Lauryno potencialu ir džiaugiamės, kad sunkios vasaros davė rezultatų.

Taip pat džiugu, kad naujųjų Kėdainių „Nevėžio” klubo savininkų ir vadovų vizija - ruošti ir padėti jauniems talentengiems krepšininkams tobulėti, atsiskleisti ir tapti kuo geresniais krepšininkais, - virsta realybe“, – teigė „East Players” atstovas.

2 0

Komentarai (0)