Paaiškėjo dėjimų, įgudžių ir tritaškių konkursų nugalėtojai
Dėjimų konkurso nugalėtoją galėję rinkti sirgaliai nusprendė, jog šių metų čempionu tapo Utah "Jazz" puolėjas Jeremy Evans, iš 3 milijonų visų balsavusiųjų surinkęs 29% balsų.

Pirmas etapas:
Pirmojo dėjimo metu amerikietis prie ant galvos uždėto raiščio pritvirtino vaizdo kamerą, jog galėtų nufilmuoti savo dėjimą. Krepšininkas aukštai į orą išmetė kamuolį, pagavo jį atšokusį nuo parketo ir įdėjo atsukęs nugarą į krepšį.

Savo pirmuoju bandymu Houston "Rockets" žaidėjas Chase Budinger apsirengė panašiai kaip vienas iš pagrindinių filmo "Baltieji nemoka šokinėti" veikėjų bei atliko dėjimą peršokdamas per atlikėją P. Diddy.

Minesotos "Timberwolves" naujokas Derrick Williams nusprendė įnešti naujovių ir sudrebino krepšį dėjimu per motociklą.

Indiana "Pacers" atstovas Paul George jau pirmu mėginimu bandė pavergti sirgalių širdis, kai įkrovė kamuolį į krepšį peršokęs per 218 cm ūgio komandos draugą Roy Hibbert ir prieš jį stovėjusį Dahntay Jones.


Antras etapas:
Antrojo dėjimu metu J. Evans įspūdingai įkrovė du kamuolius į krepšį peršokęs per komandos draugą Gordon Hayward.

Tuo tarpu P.George'as paprašė išjungti šviesas ir būdamas prietemoje atliko dėjimą ore apsisukęs 360 laipsnių kampu.

D.Williamsas su Ricky Rubio pagalba pagavo nuo lentos šono atšokusį kamuolį bei atliko gražų dėjimą, o C. Budinger nešoko per motociklą, bet panašiai įdėjo į krepšį, kaip tai pirmo etapo metu padarė D. Williams.


Trečias etapas:
Per paskutinį dėjimą J. Evans užsivilko "Jazz" legendos Karl Malone marškinėlius ir krepšį sudrebino įdėjęs per paštininku persirengusį komediantą Kevin Hart.

C. Budinger pasisėmė idėjos iš prieš 20 metų dėjimų konkurse dalyvavusio Cedric Ceballos. Krepšininkas užsirišo akis ir atliko dėjimą nugara į krepšį.

Atliekant trečiąjį dėjimą itin nesisekė P. George'ui, kuris tik po kelių bandymų atliko dėjimą prie lentos priklijuodamas Larry Bird'o lipduką.

Savo sumanymo paskutinio dėjimo metu nepavyko atlikti ir D. Williams'ui. Galiausiai besibaigiant numatytam laikui, puolėjas užsimetė kamuolį nuo lentos ir atliko paprastą dėjimą.NBA tritaškių konkurse triumfavo vidurio puolėjas Kevin Love.
Kevin Durant ir 2010 metų NBA "Snaiperio" konkurso nugalėtojas James Jones turėjo pripažinti, kad šiemet geriausias NBA tolimų metimų specialistas yra "Timberwolves" puolėjas Kevin Love.

Finale J. Jones surinko vos 12 taškų, tuo tarpu K.Durant ir K.Love santykius teko aiškintis papildomoje kovoje, mat jie pirmaisiais bandymas finale surinko po 16 taškų.

Per papildomą minutę ranka mažiau drebėjo K.Love – jis surinko 17, K.Durant – 14 taškų.

208 cm ūgio 24-erių metų K.Love tapo pirmuoju "Timberwolves" žaidėju, laimėjusiu šį konkursą.

"Kai buvau pakviestas NBA naujokų biržoje, man sakė, kad negaliu pataikyti tritaškių. Tai buvo didelė motyvacija. Visada žinojau, kad galiu tai daryti ir neturėčiau liautis vien dėl savo pozicijos, tai nereiškia, kad nuo šiol mėtysiu vien tritaškius. Kaip bebūtų, aš esu baudos aikštelės žaidėjas", – pasibaigus konkursui kalbėjo K.Love.

Įdomu tai, kad debiutiniame savo – 2008-09 m. sezone K.Love tritaškius metė vos 10.5 proc. taiklumu. 2010-11 m. jo taiklumas pagerėjo iki 41.7 proc., o šiemet aukštaūgis iš tolimų distancijų atakuoja 34.8 proc. taiklumu."Įgūdžių" konkurse visus pranoko prancūzas Tony Parker. San Antonio "Spurs" įžaidėjas patvirtino posakį "trečias kartas nemeluoja". Po dviejų nesėkmingų bandymų 2003 ir 2009 metais prancūzas pagaliau triumfavo NBA "Visų žvaigždžių" savaitgalio metu surengtame "Įgūdžių" konkurse.

Finale užduotį 29 metų 188 cm ūgio T. Parker atliko per 32.8 sekundės ir aplenkė antroje vietoje likusį Boston "Celtics" įžaidėją Rajon Rondo (34.6 sek.) bei Deron Williams (41.4 sek.) iš New Jersey "Nets".

Po pirmojo etapo iš konkurso pasitraukė Oklahoma "Thunder" įžaidėjas Russell Westbrook (33.8 sek.), John Wall (32.8) iš "Wizards" bei pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas, "Cavaliers" lyderis Kyrie Irving (42.2 sek.). Apskritai geriausią rezultatą pademonstravo D. Williams, pirmajame etape užduotį įveikęs per 28.3 sek.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos