P. Šakinis: „Buvo labai banguotos rungtynės“ © „Sūduva-Mantinga“ nuotr.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ baigė pasiruošimą artėjančiam „VIKINGLOTTO-NKL“ sezonui ir šiandien Kaune 85:77 pranoko vietos „Žalgiris-2“ komandą.

Komandos treneris Povilas Šakinis tinklalapiui „suduva-mantinga.lt“ pasidalijo mintimis apie šios dienos rungtynes.

„Rungtynės buvo labai banguotos. Pradėjome sunkiai, paskui įsivažiavome ir atrodė, kad viskas gerai, tačiau vėl kritome į duobę. Vis dėlto galima sakyti, kad atsilaikėme prie agresyvios „Žalgirio“ gynybos. Pačiu žaidimu nesu labai patenkintas, bet džiaugiuosi iškovota pergale“, – po rungtynių teigė strategas.

„Sūduva-Mantinga“ antrajame kėlinyje buvo susikrovusi 17 taškų persvarą, tačiau trečiojo ketvirčio pabaigoje varžovai buvo priartėję iki 2 taškų. Paklaustas, kas tai lėmė, P. Šakinis pripažino, jog šiek tiek eksperimentavo.

„Žalgiris“ pradėjo labai agresyviai žaisti gynyboje. Atlikau tam tikrus eksperimentus, kurie nepasiteisino ir persvara pradėjo mažėti. Paskui grįžome prie sau įprasto žaidimo, kurio dėka ir išlaikėme turėtą pranašumą“, – sakė P. Šakinis.

Strategui pritarė ir komandos gynėjas Martynas Zigmantavičius, kuris taip pat išskyrė suaktyvėjusią varžovų gynybą.

„Antroje pusėje „Žalgirio“ jaunimas pradėjo žaisti šiek tiek agresyviau, mes neišlaikėme ramybės ir įsivėlėme į jų chaotišką žaidimą“, – tinklalapiui „suduva-mantinga.lt“ sakė M. Zigmantavičius.

M. Zigmantavičius šios dienos rungtynėse buvo vienas komandos lyderių ir per 25 minutes pelnė 16 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“ sezoną pradės jau spalio 4-ąją, kuomet namuose susitiks Minsko „Tsmoki-2“ ekipa, o spalio 5-ąją vyks į Šakius, kur susitiks su vietos „Vyčio“ klubu.