P. Motiejūnas paskirtas naujuoju Eurolygos generaliniu direktoriumi © stopkadras

Birželio 15 d. Eurolyga paskelbė, kad Dejanas Bodiroga liks Eurolygos krepšinio prezidentu, o Paulius Motiejūnas 2023–2024 m. sezonui užims generalinio direktoriaus pareigas.

42 metų P.Motiejūną generaliniu direktoriumi vienbalsiai paskyrė 13 Eurolygos akcininkų. Jis šiose pareigose pakeis Marshallą Glickmaną.

P.Motiejūnas turi didelę patirtį Eurolygos ekosistemoje, nes didžiąją savo karjeros dalį iki šiol praleido eidamas įvairias pareigas Kauno „Žalgirio“ organizacijoje. Darbą Lietuvos čempionų komandoje jis pradėjo 2007 m. nuo komunikacijos direktoriaus pareigų, vėliau tapo generaliniu direktoriumi, o nuo 2013 m. yra klubo prezidentas ir savininkas. Jis taip pat yra „Žalgirio“ arenos direktorius.

Vadovaujant P.Motiejūnui, „Žalgiris“ išlipo iš finansinių skolų liūno ir pasiekė ne vieną pergalę tiek krepšinio aikštelėje, tiek už jos ribų.

„Žalgiris“ ne kartą pateko į Eurolygos atkrintamąsias varžybas, o 2018 m. pirmą kartą šiame amžiuje žaidė finalo ketverte.

P.Motiejūnas pakėlė klubą į naują lygmenį ir už aikštės ribų – „Žalgiris“ atsidūrė tarp Eurolygos lyderių pagal bilietų pardavimus ir pajamų augimą, o „Žalgirio“ arenos rungtynių dienos patirtis yra laikoma viena geriausių lygoje.

Du sezonus iš eilės (2017–18 ir 2018–2019 m.) P.Motiejūnas kolegų buvo pripažintas Eurolygos metų vadovu.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos