„Olympiacos“ palaužęs „Bayern“ nutraukė trijų nesėkmių seriją © „Imago sport“ nuotr.

Trijų pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukė Miuncheno „Bayern“ (4/5) krepšininkai, kurie po dramatiškos kovos namuose 85:82 (23:17, 20:27, 12:19, 19:30) susitvarkė su Kęstučio Kemzūros treniruojama Pirėjo „Olympiacos“ (3/6).

Labiausiai prie svečių laimėjimo pridėjo Maodo'as Lo, kuris per 29 žaidimo minutes varžovams atseikėjo 19 taškų (2/4 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 3/4 baudos), pridėjo 7 rezultatyvius perdavimus ir 2 perimtus kamuolius.

„Olympiacos“ stovykloje rezultatyviausiai rungtyniavo Wade'as Baldwinas. Jis per 29 aikštelėje praleistas minutes pelnė 19 taškų (6/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/3 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei išprovokavo 3 varžovo pražangas.

„Bayern“: Maodo'as Lo (7 rez. perd.) 19 tšk., Danilo Barthelis (5/5 dvit.) 18 tšk., Gregas Monroe (7 atk. kam.) 15 tšk., Paulas Zipseris ir Vladimiras Lučičius (5 atk. kam.) po 13 tšk.

„Olympiacos“: Wade'as Baldwinas 19 tšk., Nikola Milutinovas (5 atk. kam.) 14 tšk., Georgios Printezis 12 tšk., Kostas Papanikolaou 10 tšk.