NKL mėnesio MVP antrą kartą paeiliui tapo Byronas Sanfordas © NKL nuotr.

Naudingiausiu VIKINGLOTTO-NKL lapkričio mėnesio krepšininku tapo antrąjį mėnesį šį apdovanojimą iškovojęs Byronas Sanfordas.

26-erių 182 cm ūgio „Šilutės“ įžaidėjas per aštuonis mačus vidutiniškai pelnė 19,8 taško, atkovojo po 4,9 kamuolio, atliko po 5,6 rezultatyvaus perdavimo, perėmė po 2,8 kamuolio ir rinko po 28 naudingumo balus.

Pagal pelnytus taškus ir naudingumo balus krepšininkas lapkričio mėnesį lygoje užėmė antrąją vietą, pagal perimtus kamuolius – pirmąją, pagal rezultatyvius perdavimus – septintąją.

Naudingiau žaidė tik „Gargždų“ vidurio puolėjas Laurynas Mikalauskas, rinkęs vidutiniškai po 0,5 efektyvumo balo daugiau.

Visgi „Gargždai“ lapkritį laimėjo keturis susitikimus iš aštuonių, o „Šilutė“ – visus aštuonis, todėl amerikietis dėl idealių komandos rezultatų nurungė vidurio puolėją.

B. Sanfordas šį sezoną yra antras pagal rezultatyvumą (vid. 19,6 taško) ir antras pagal efektyvumą (vid. 25,1 naud. balo) lygos krepšininkas.

„Šilutė“ fiksuoja ilgiausią pirmenybėse pergalių seriją – laimėjo jau devynis sykius iš eilės. Su 14 pergalių ir 3 pralaimėjimais ekipa lygoje užima antrąją vietą.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos