NKL čempionų fizinio rengimo treneris džiaugiasi puikia žaidėjų forma © stopkadras

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ komanda tęsia pasiruošimą artėjančiam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui, o savo mintimis apie pasirengimo etapą pasidalijo klubo fizinio pasirengimo treneris Aurimas Bikulčis.

„Pasiruošimas prasidėjo ir vyksta gana sklandžiai, pirmąją savaitę turėjome lengvesnes treniruotes, įsivažiavome į ritmą. Antroji savaitė krepšininkams buvo šiek tiek sunkesnė, pasitarę su vyr. treneriu Povilu Šakiniu nusprendėme, kad galime prijungti ir krepšinio treniruotes“, – apie pasiruošimo procesą klubo svetainei „suduva-mantinga.lt“ sakė A. Bikulčis.

„Prieš pirmąją treniruotę kiekvienam krepšininkui buvo išsiųstos anketos, kad jie įsivertintų savo fizinį pajėgumą. Labai džiugu, kad didelė dalis žaidėjų prieš pirmąją treniruotę įsivertino save nuo 8 iki 10-ies balų ir galiu pasakyti, kad tai tikrai matėsi“, – žaidėjų pasiruošimu džiaugėsi A. Bikulčis.

Paklaustas, apie vasaros veiklą specialistas pripažino, jog ji buvo aktyvi, o savo laiką fizinės formos gerinimui paskyrė ir keli „Sūduva-Mantinga“ krepšininkai.

„Ši vasara buvo gana darbinga. Birželio mėnesį fiziškai ruošėmės su Martynu Zigmantavičiumi, Justinu Jogminu ir Gvidu Galinausku, kurie visą mėnesį sportavo asmeniškai su manimi“, – pasakojo A. Bikulčis.

Fizinio rengimo specialistas taip pat užsiminė, jog vasaros metu padėjo įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinėms.

„Turėjau galimybę padėti ruošti vyrukų 3x3 komandas Europos ir pasaulio čempionatams. Nuo liepos išvažiavau darbuotis su merginų jaunimo rinktine iki 20-ies metų“, – sakė A. Bikulčis.

Kalbėdamas apie sugrįžimą į komandą, A. Bikulčis labiausiai pasidžiaugė, kad atvykęs vėl turėjo progą pamatyti nemažai pažįstamų veidų.

„Noriu pasidžiaugti šia surinkta sudėtimi. Džiugu, kad išliko daug pažįstamų veidų ir nesijaučiu, jog būčiau atvažiavęs į naujo sezono pasirengimo stovyklą. Jaučiuosi lyg būčiau grįžęs po ilgų atostogų“, – apie sugrįžimą į Marijampolę teigė A. Bikulčis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos