N.Hayesas: „Turime mėgautis krepšiniu ir pratęsti pergalių kelią“ © STOP kadras

Dvigubą Eurolygos savaitę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pratęsė trečiadienį atvykdami į Stambulą, kur pirmąją treniruotę surengė „Anadolu Efes“ treniruočių centre. Ketvirtadienio vakarą žalgiriečiai Sinano Erdemo vardo arenoje stos į kovą su pirmoje turnyrinės lentelės vietoje įsitaisiusia Eurolygos lydere – Stambulo „Anadolu Efes“ komanda.

Prieš laukiančią dvikovą, su „Žalgiris TV“ komanda mintimis dalijosi „Žalgirio“ klubo puolėjas Nigelas Hayesas. Žaidėjas prisiminė pirmąsias tarpusavio rungtynes Kaune, kurias žalgiriečiai po atkaklios kovos pralaimėjo rezultatu 68:74.

„Mes visai neblogai pasirodėme, kai su jais rungtyniavome Kaune. Nors žaidėme gerai, turėjome geriau kovoti dėl atšokusių kamuolių ir neleisti jiems naudotis antraisiais šansais. Visgi solidžiai žaidėme gynyboje, nes varžovams leidome įmesti 14-15 taškų mažiau jų vidurkio. Todėl mūsų tikslas – laikytis to paties gynybinio plano ir tinkamai kovoti dėl atšokusių kamuolių: tam jog jie nepelnytų papildomų tašku, kurie leistų laimėti rungtynes. Jei pavyks ištaisyti šias klaidas, galime tikėtis pergalės“, – kalbėjo amerikietis.

Puolėjas pripažino, jog viena iš pagrindinių užduočių ketvirtadienį bus sustabdyti Stambulo klubo gynėjus.

„Mūsų tikslas – kiek įmanoma labiau apsunkinti jų buvimą aikštelėje, neleisti jiems atlikti mėgstamų judesių, žaisti stipriąja ranka. Jei apsunkinsime jų metimus ir gerai kovosime dėl atšokusių kamuolių – turėsime šansą laimėti“, – rungtynių išvakarėse kalbėjo žalgirietis.

Šios rungtynes N.Hayesui nebus pirmasis kartas Sinano Erdemo arenoje, kadangi jis dar pernai gynė Stambulo „Galatasaray“ klubo garbę. Iš praėjusio sezono amerikiečiui yra likę tik geriausi prisiminimai.

„Viskas gerai. Aš mėgavausi laiku su savo sirgaliais, nes jų palaikymas buvo nuostabus. Tai puiki arena, todėl gera sugrįžti. Bus smagu susitikti su savo buvusiu treneriu, tikiuosi jam pavyks apsilankyti rungtynėse. Tačiau apie tai, kas buvo pernai, ilgai galvoti negali, nes mūsų tikslas čia – iškovoti pergalę ir toliau tęsti savo darbus. Turime mėgautis krepšiniu ir pratęsti pergalių kelią, nes laimėti yra smagu. Privalome ir toliau keliauti tinkama linkme“, – pasakojo N.Hayesas.

Stambulo „Anadolu Efes“ ir Kauno „Žalgirio“ rungtynės prasidės 19.30 val. Lietuvos laiku.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...