Nesustabdžiusio Mirotičiaus „Valencia“ krito namuose © Imago Images nuotr.

„Barcelona“ (17/6) dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo išvykoje 77:76 (18:21, 19:22, 16:23, 24:10) nugalėdami Valensijos „Basket“ (11/12) ekipą.

Puikias rungtynes sužaidė ir „Barceloną“ į pergalę vedė Nikola Mirotičius, kuris per 29 aikštelėje praleistas minutes pelnė 26 taškus (3/6 trit., 5/6 dvit., 7/8 baud. met.).

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai beveik visas rungtynes atsilikinėjo, bet paskutinio kėlinio spurtas ir fantastiškas Mirotičiaus metimas su pražanga paskutinėmis rungtynių sekundėmis atnešė ketvirtą iš eilės Katalonijos pergalę stipriausiose senojo žemyno pirmenybėse.

Valensijos ekipoje puikias rungtynes sužaidė Fernando San Emeterio, kuris per 26 žaidimo minutes pelnė 17 taškų (4/7 trit., 2/3 dvit., 1/2 baud. met.).

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 26, Adamas Hanga 9, Thomasas Heurtelis, Alexas Abrinesas 8, Victoras Claveras 8.

„Valencia“: Fernando San Emeterio 17, Bojanas Dubljevičius 14, Joanas Sastre 10, Mike'as Tobey 9.