Nesibaigiantis „Fenerbahče“ košmaras: patirta triuškinanti nesėkmė Barselonoje © Zumapress nuotr.

Stambulo „Fenerbahče“ (2-7) tęsia košmarišką sezono pradžią Eurolygoje – Turkijos grandas patyrė dar vieną triuškinančią nesėkmę.

Vos dvi pergales po devynių turų turinti Stambulo ekipa išvykoje 63:89 (15:25, 15:19, 10:23, 23:22) nusileido pirmoje vietoje žygiuojančiai „Barcelonai“ (7-2).

Katalonų gretose dar vieną žvėrišką pasirodymą surengė Cory Higginsas. Amerikietis per 24 minutes pelnė 22 taškus (3/4 dvit., 4/8 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

Brandonas Daviesas per 23 žaidimo minutes nugalėtojams pridėjo 10 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

Svečių gretose rezultatyviausiai sužaidė Joffrey Lauvergne – 12 taškų. Savo ruožtu Derrickas Williamsas ir Nikola Kaliničius susitikimą užbaigė su minusiniu naudingumo balu.

Žanro krizę išgyvenanti „Fenerbahče“ šiuo metu užima priešpaskutinę vietą turnyrinėje lentelėje.

„Barcelona“: Cory Higginsas 22 (4/8 tritaškių), Alejandro Abrinesas 12 (4/6 tritaškių), Kyle‘as Kuricas 11 (1/5 tritaškių), Adamas Hanga ir Brandonas Daviesas po 10, Nikola Mirotičius (10 atk. kam.) ir Ante Tomičius po 7.

„Fenerbahče“: Joffrey Lauvergne‘as 12 (4 atk. kam., 6/9 dvitaškių), Melihas Mahmutoglu (2/5 tritaškių) ir Ahmetas Duverioglu po 8.