„Neptūno“ nesustabdė sezono pasirodymus surengęs „Cbet“ duetas © fiba.com nuotr.

Laurynas Birutis ir Arnas Velička sužaidė geriausias sezono rungtynes „Betsafe–LKL“, tačiau jų atstovaujama Prienų „CBet“ (9/12) namuose 85:95 (18:25, 26:15, 20:33, 21)22) nusileido Klaipėdos „Neptūnui“ (11/9).

Perimti iniciatyvą „Neptūnas“ pradėjo nuo trečiojo kėlinio vidurio. Pataikė Osvaldas Olisevičius, vėliau – Gytis Masiulis ir Martynas Mažeika, o Tadas Sedekerskis baudomis skirtumą pavertė dviženkliu – 68:58.

Arno Veličkos ir Luko Ulecko šūviai gerino „CBet“ padėtį, o likus 2 minutėms komandas skyrė vos 3 taškai – 83:86. Vis tik tada Simas Galdikas buvo taiklus, G. Masiulis smeigė tritaškį, tad svarbiu metu „Neptūnas“ persvarą padidino – 91:83. Tai tapo lemtinga atkarpa, po kurios „CBet“ intrigos nebeatkūrė.

Deividas Gailius, šiek tiek susižeidęs koją dar antrajame kėlinyje, paliko aikštę ir į ją nebegrįžo.

A. Velička sužaidė rezultatyviausią sezono mačą (26) ir kartojo naudingumo rekordą (25). Tuo tarpu L. Birutis surengė efektyviausią sezono pasirodymą, pelnęs 25 taškus, atkovojęs 4 kamuolius, išprovokavęs 6 pražangas ir surinkęs 36 naudingumo balus.

Į „Neptūną“ grįžęs M. Mažeika per 15 minučių pridėjo 12 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.