„Neptūnas“ nutraukė trijų pralaimėjimų seriją įveikdamas „Pieno žvaigždes“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Gytis Masiulis blokavo rezultatą išlyginti galėjusio Dominyko Domarko metimą, o Klaipėdos „Neptūno“ ekipa nepalūžo po įspūdingo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ 16:0 spurto ir sugebėjo iškovoti sudėtingą pergalę išvykoje.

Be Deivido Gailiaus rungtyniavę uostamiesčio krepšininkai sugebėjo nutraukti keturių pralaimėjimų iš eilės seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir parklupdyti pasvaliečius 86:77 (23:24, 19:12, 23:14, 21:27). „Pieno žvaigždėms“ tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas iš eilės.

„Neptūno“ ekipai kiek nutolti nuo varžovų pavyko tik prieš ilgąją pertrauką, kai po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 42:36.

Trečiojo ketvirčio metu klaipėdiečiai įsijungė dar aukštesnę pavarą ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo 15 taškų pranašumą – 65:50.

Klaipėdiečiai ketvirtąjį kėlinį pradėjo dvitaškiu, tačiau „Pieno žvaigždės“ į tai atsakė įspūdinga atkarpa 16:0 ir tokiu būdu priartėjo iki minimumo – 66:67.

Vis dėlto, Tomas Delininkaitis ir Žygimantas Janavičius smeigė po tritaškį ir klaipėdiečiai vėl nutolo nuo aikštės šeimininkų (73:66).

Pasvaliečiai ir toliau demonstravo charakterį ir likus minutei iki susitikimo pabaigos Arvydas Šikšnius tolimu metimu sumažino šeimininkų deficitą iki vieno taško (75:76). Tačiau jau po kelių akimirkų G. Masiulis tokios pačios vertės metimu ir vėl nutolino klaipėdiečius (79:75).

P. Petrilevičius baudų metimais priartino „Pieno žvaigždes“ (77:79), tačiau rezultatą išlyginti galėjęs D. Domarkas gavo bloką nuo G. Masiulio. Būtent G. Masiulis bei Tadas Sedekerskis įtvirtino „Neptūno“ pergalę.

„Neptūnas“ rungtynes buvo priverstas užbaigti be T. Delininkaičio, kuris likus žaisti pusketvirtos minutės už kalbas gavo antrąją technine pražangą.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 24 (6 atk. kam., 27 n.b.), Johnas Gillonas 13, Arvydas Šikšnius 10 (1/5 trit.).

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 14 (10 atk. kam., 20 n.b.), Žygimantas Janavičius 13 (9 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 12 (6/8 dvit.), Tomas Delininkaitis (3/8 trit.) ir Andre Williamsonas po 11 (5/5 dvit.).