N.Čanakas: „Išmetėme mažiau metimų nei padarėme klaidų“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Beveik visą pirmąją rungtynių pusę kontroliavęs Panevėžio „Lietkabelis“ subyrėjo po ilgosios pertraukos ir galiausiai rezultatu 69:96 nusileido Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempiono titulą ginančio Kauno „Žalgirio“ klubui.

Dvikovos baigtį komentavęs Panevėžio ekipos vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas sunkiai rinko žodžius.

„Neturiu ką protingo pasakyti po tokios rungtynių pabaigos. Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžome visiškai be koncentracijos.

Iš viso, antroje pusėje išmetėme mažiau metimų nei padarėme klaidų – išmetėme septyniolika metimų, o padarėme aštuoniolika klaidų. Nesu visiškai tikras, bet tokio dalykų greičiausiai nė nesu matęs krepšinyje.

Trečiajame ir ketvirajame kėliniuose gynyba buvo bloga, nebuvo ji labai gera ir pirmoje rungtynių pusėje, bet antroje buvo labiau galvojama apie puolimą nei apie gynybą“, – komentavo permainingą mačą „Lietkabelio“ vairininkas.