NBA komisaras pažadėjo nuo kito sezono suteikti daugiau poilsio žaidėjams
Sezono pabaigoje krepšininkų ilsinimas tapo viena karščiausių NBA temų, o lyga jau imasi veiksmų kaip to išvengti ir suteikti žaidėjams daugiau poilsio.

Tiesa, stipriausios pasaulio lygos komisaras Adam Silver nesvarsto mažinti rungtynių skaičių ar prailginti sezoną. NBA vadovo teigimu, sezone yra per daug rungtynių, kuomet ekipos žaidžia dvi dienas paeiliui.

"Problema yra ne 82 rungtynės ar sezono trukmė. Svarbiausias yra laikas tarp rungtynių, kuris turi tiesioginę įtaką nuovargiui ir traumų rizikai. Mes prašome arenų, kad jos duotų daugiau laisvų dienų. Mes kovojame su visais likusiais renginiais vykstančiais šiuose pastatuose. Tačiau jei galime jų paprašyti gauti papildomą laisvą dieną, tuomet galėsime sukurti daugiau poilsio tarp rungtynių“ - aiškino NBA komisaras.

Reguliariajam sezonui artėjant į pabaigą daugybė komandų ilsino savo lyderius, kuomet reikėdavo žaisti dvi naktis iš eilės. Tai sukėlė nepasitenkinimo bangą tarp sirgalių bei kai kurių buvusių krepšininkų.

Visgi Silverio nuomone, žaidėjų poilsis nėra nauja problema: "Poilsis nėra nauja problema šioje lygoje. Jei žiūrėtume į rungtynių skaičių, kurį šį sezoną praleido Visų žvaigždžių mačo dalyviai, tuomet jis beveik nesiskirs nuo to, ką žaidėjai praleisdavo per pastaruosius 30 metų.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos