NBA artėja lemiamų kovų metas © nba

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) po truputį artėja reguliariojo sezono finišas. Išties reguliariojo sezono kovos baigsis jau mažiau nei po dviejų savaičių. Tuomet, iš pradžių, vyks įkrinamųjų varžybų turnyras, kuris padės išaiškinti visas atkrintamųjų dalyves, o tuomet šešiolika pajėgiausių komandų grumsis dėl čempiono titulo.

Šiame tekste aptarsime, kas reguliariajame sezone pasirodė geriausiai.

Rytų konferencijoje – aiškus lyderis

Žvelgiant į Rytų konferenciją, ten lyderis išryškėjo ganėtinai anksti, o forma nekrito kone visą sezoną. Rytuose, o taip pat ir visoje lygoje geriausią pergalių santykį šiame sezone turi legendinė Bostono „Celtics“ komanda. „Žalieji“ vasarą į komandą mainų būdu prisikvietė latvį Kristapą Porzingį ir, panašu, jog šis žingsnis išties davė vaisių.

Praėjusiais metais „Celtics“ liko per žingsnį nuo didžiojo finalo, o prieš dvejus metus laimėjo konferenciją, tačiau tuomet nusileido „Golden State Warriors“. Dabar „Celtics“ vėl nusiteikę labai rimtai ir yra laikomi ryškiausiais favoritais.

Rytų konferencijoje taip pat būtina išskirti Milvokio „Bucks“. Giannio Antetokumpo į priekį vedama kariauna šiuo metu yra antroje konferencijos vietoje ir tikrai yra nusitekusi labai rimtai.

Vakaruose – trijų komandų lyderystė

Denverio „Nuggets“ su Nikola Jokičiumi praėjusiais metais pirmą kartą klubo istorijoje triumfavo NBA, o dabar siekia apginti titulą. Dabar Kolorado valstijos klubas labai rimtai kovoja dėl pirmosios vietos konferencijoje, kuri suteiktų namų aikštės pranašumą visuose atkrintamųjų etapuose.

Jei „Nuggets“ matyti šioje pozicijoje nėra nieko keisto – vis tik tai yra čempionai, tai dvi kitos komandos, kurios rimtai kaunasi dėl pirmosios pozicijos Vakaruose prieš sezoną būtų gerokai nustebinę. Šiuo metu turnyrinėje lentelėje lyderiauja „Oklahoma City Thunder“, kurią į priekį veda Kanados rinktinės žvaigždė Shai Gilgeous-Alexanderis, o labai panašų pergalių ir pralaimėjimų santykį taip pat turi ir Minesotos „Timberwolves“ klubas.

Abi šios komandos praėjusiais sunkiai kovėsi dėl vietos atkrintamosiose, todėl toks rezultatas išties stebina. Visgi, tai tik dar kartą įrodo, jog NBA krepšinis dažnai būna tiesiog nenuspėjamas.

Kaip jau minėjome, lemiamų kovų metas prasidės po poros savaičių, o visas atkrintamųjų krepšinis truks praktiškai du mėnesius, todėl naujuosius NBA čempionus turėtume sužinoti maždaug birželio viduryje.

Šaltinis: 7bet

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos