Naujokų stebimas „Žalgiris“ sutriuškino „Neptūną“ © lkl.lt nuotr.

„Betsafe-LKL“ čempionate sekmadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ (14-1) iškovojo septintąją pergalę paeiliui.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 77:46 (12:13, 19:13, 25:15, 21:5) nesunkiai susitvarkė su Klaipėdos „Neptūno“ (6-8) krepšininkais.

Iki ilgosios pertraukos ant parketo vyko itin nerezultatyvi kova – po dviejų kėlinių nedideliu skirtumu priekyje buvo šeimininkai (31:26). Visgi trečiajame ketvirtyje žalgiriečiai surengė spurtą 12:1 ir kiek nutolo nuo oponentų.

Į paskutinį kėlinį Kauno ekipa nusinešė solidžią persvarą – 56:41. „Neptūnas“ septynias minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, kauniečiai dar labiau atitrūko, į aikštę išleido savo jaunuosius talentus ir užfiksavo užtikrintą pergalę po finalinio švilpuko.

Naudingiausias „Žalgirio“ gretose buvo komandos kapitonas Edgaras Ulanovas, pelnęs 10 taškų, atkovojęs 7 kamuolius, išdalinęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 20 naudingumo balų

Uostamiesčio ekipoje išsiskyrė Matas Jogėla su 12 taškų. Svečiams pritrūko Mindaugo Girdžiūno indėlio, vienas komandos lyderių per 20 minučių taškais nepasižymėjo.

Mačą šalia atsarginių suolo stebėjo du kauniečių naujokai, ekipą papildę per pastarąsias dvi dienas – Isaiah Tayloras ir Achille Polonara.

„Žalgiris“: Ignas Brazdeikis 14, Kevarrius Hayesas 11, Edgaras Ulanovas 10, Arnas Butkevičius 9, Laurynas Birutis ir Rolandas Šmitas po 8.

„Neptūnas“: Matas Jogėla 12, Deividas Gailius 7, Rinaldas Malmanis, Oskaras Pleikys ir Rokas Gustys po 6.