Naujokų biržos nakties įvykiai
Pirmuoju šaukimu, kaip ir buvo prognozuota, pasirinktas  Karl-Anthony Towns - 211 cm ūgio centras papildys "Timberwolves" ekipą.

Ilgai pirmųjų staigmenų laukti neteko. Jau antruoju šaukimu "Lakers" pakvietė įžaidėją D'Angelo Russell, nors antrasis šaukimas visų apžvalgininkų buvo įvardijamas Jahlil Okafor.

"Lakers" klubo dovanėle netruko pasinaudoti "76ers" klubas, kuris trečiuoju šaukimu pakvietė minėtąjį centrą Jahlil Okafor, nors žaidėjo net nebuvo kvietę į savo treniruočių stovyklas.

Ketvirtuoju šaukimu, o tuo pačiu ir anksčiausiai pakviestu europiečiu tapo latvis - Kristaps Porzingis, kurį pasirinko New York "Knicks" komanda. Tiesa, fanai toki sprendimą pasitiko švilpimu, tačiau tai jau tampa įprasta "Knicks" gerbėjų reakcija.

Puolėjas iš Lietuvos Artūras Gudaitis savo pavardę išgirdo antrojo rato viduryje. Jį 47-uoju numeriu pakvietė "76ers" ekipa. Manoma, jog Gudaitis į NBA šiemet dar tikrai neišvyks, tai prieš biržą sakė ir pats žaidėjas, o ir "76ers" priekinė linija yra perpildyta aukštaūgiais.

Pilną naujokų biržos sąrašą galite rasti čia -> Kaip ir kasmet, biržos naktį gausus ne tik naujokų biržoje pakviestų žaidėjų skaičius, bet ir atliktų mainų gausa. 

"Raptors" gavo: 2017-ųjų metų 1-ojo rato šaukimą bei 46-ą (Norman Powell) šaukimą šių metų naujokų biržoje
"Bucks" gavo: Greivis Vasquez.

"Wizards" gavo: 15-ą šaukimą (Kelly Oubre).
"Hawks" gavo: du ateities 2-ojo rato šaukimus ir Tim Hardaway
"Knicks" gavo: 19-ą šaukimą (Jerian Grant).

"Cavaliers" gavo: 31-ą šaukimą (Cedi Osman), 36-ą šaukimą (Rakeem Christmas) ir 2019 metų naujokų biržos 2-ojo rato šaukimą.
"Timberwolves" gavo: 24-ą šaukimą (Tyus Jones).

"Nets" gavo: 23-čią šaukimą (Rondae Hollis-Jefferson) ir Steve Blake.
"Trail Blazers" gavo: Mason Plumlee ir 41-ą šaukimą (Pat Connaughton).

"Suns" gavo: 44-ą šaukimą (Andrew Harrison).
"Grizzlies" gavo: Jon Leuer.


Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos